Pridať ponuku práce

presbium.sk / Ponuky práce / Farmaceuti-Svedsko

Farmaceuti-Svedsko

MK-RECRUITMENT.SK

11.11.2018

Miesto práce
Zahraničie ostatné
Svedsko
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Jedinečná príležitosť pracovať v lekárni ako farmaceut/farmaceutka pre prestížne švédske farmaceutické spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu. Práca je aktuálna, vhodná pre mužov i pre ženy, nástup je po dohode ihneď.
Výhody pre Vás

dlhodobý kontrakt
lukratívne platové podmienky + rôzne výhody a bonusy
možnosť kariérneho rastu a pracovného postupu na post manažéra
jazykový kurz švédskeho jazyka zabezpečený pre Vás ZADARMO
veľmi dobrá asistencia našej partnerky pri Vašom presťahovaní do Švédska
spokojní farmaceuti
Vaša mzda

Nadštandardné platové ohodnotenie – závisí od predchádzajúcich skúseností. V priemere od 25.000 do 29.000 SEK (švédska koruna)/mesačne.

POŽIADAVKY
Jazykové požiadavky

dobrá znalosť anglického jazyka
blizsie info na vyziadanie e-mailom

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - aktívne
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží

personalna agentura,sprostredkovanie prace v zahranici,informacno-poradenske sluzby.
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa a kontakt
J.Martaka 7
03861 Martin

Kontaktná osoba: p.Kasperek
E-mail: mkrecruitment.sk@gmail.com