Pridať ponuku práce

presbium.sk / Ponuky práce / UK-Dartford,sklady Sainsbury

UK-Dartford,sklady Sainsbury

MK-RECRUITMENT.SK

01.11.2018

Miesto práce
Veľká Británia
Dartford
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
UK-Dartford ,sklady Sainsbury

POPIS PRÁCE
Náš anglický partner hľadá zamestnancov do skladu Sainsburys  v meste Dartford na pozíciu skladník/balič.
Pokiaľ ovládate  anglický jazyk na komunikačnej úrovni, ponúkneme Vám prácu v sklade  Sainsbury´s (sklad s potravinami a drogériou).
Práca je vhodná pre mužov.
Práca je aktuálna, nástupy sú po dohode ihneď.
Zamestnávateľ ponúka výborné platové ohodnotenie, dostatok pracovných hodín a bezplatné zaškolenie!
Hlavná náplň práce:
vyzdvihovanie tovaru podľa objednávok
práca na rôzne zmeny v závislosti od konkrétneho zaradenia zamestnanca zamestnávateľom
možné nadčasy – záleží od objednávok
zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce
Vaša mzda
od 8,50  GBP až do 10,50 GBP v hrubom za hodinu
Ďalšie informácie o práci:
priemerný počet odpracovaných hodín za týždeň je 37,5 + nadčasy – podľa potreby zamestnávateľa
pracovná uniforma nie je poskytovaná – uchádzač dostane len vestu, odporúčame priniesť si pevné topánky a tmavé oblečenie (čierne, príp. tmavomodré nohavice a tričko, prípadne mikinu)
VÝHODY PRE VÁS
budeme Vás informovať o Vašich povinnostiach voči úradom pred odchodom zo Slovenska
príjemná pracovná atmosféra
asistencia s vybavením ubytovania a dopravy do Anglicka
výhodná poloha a spojenie so Slovenskom (letisko Stansted)
POŽIADAVKY
ochota pracovať v Anglicku
precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
ochota pracovať nadčasy
dodržiavanie požadovanej normy
Jazykové požiadavky
anglický jazyk -B1
bilzesie info na vyziadanie e- mailom.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - aktívne
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží

personalna agentura,sprostredkovanie prace v zahranici,informacno-poradenske sluzby.
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa a kontakt
J.Martaka 7
03861 Martin

Kontaktná osoba: p.Kasperek
E-mail: mkrecruitment.sk@gmail.com