presbium.sk / Ponuky práce / Malta- Asistent predaja pre znacku ZARRA a ZARRA HOME,bez poplatkov agenture !

Malta- Asistent predaja pre znacku ZARRA a ZARRA HOME,bez poplatkov agenture !

MK-RECRUITMENT.SK

31.10.2018

Miesto práce
Zahraničie ostatné
Malta
Ponúkaný plat (brutto)
1200 - 1400 EUR/mesiac
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
ŽITE A PRACUJTE CELOROČNE NA MALTE! KARIÉRNA MOŽNOSŤ U PRESTÍŽNEJ MÓDNEJ ZNAČKY (ZAČNITE PRACOVAŤ AKO ASISTENT PREDAJA)
Práca je vhodná pre:

čerstvých absolventov aj ľudí už pracujúcich
uchádzačov s praxou v obchode aj bez praxe
pre tých, ktorí chcú na Malte aj študovať
pre tých, ktorí chcú naštartovať svoju kariéru
Pracovná náplň:

komunikácia so zákazníkom, obsluha zákazníka
poskytovanie informácií o tovare, pomoc pri výbere tovaru a asistencia
práca s pokladňou
dokladanie tovaru, kontrola regálov, aranžovanie
evidencia a riešenie objednávok
predaj ponúkaného tovaru
podielanie sa na chode predajne
Vaša mzda

12,000 – 14,000 EUR/ročne (základná mzda pri 40-hodinovom pracovnom úväzku, v prípade part-time úväzku je mzda adekvátna počtu odpracovaných hodín)
+ príplatky za nadčasy, vianočný bonus, 100% príplatok za prácu v nedeľu
Výhody pre Vás

vianočný bonus
100% príplatok za prácu v nedeľu
bezplatné zaškolenie národnou odevnou spoločnosťou (mzda aj počas tréningu)
práca možna na polovičný pracovný uväzok, i popri štúdiu na Malte
dlhodobá práca
celoročné teplé počasie
blizsie info na vyziadanie mailom.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Pozícia je vhodnejšia pre
vek od 18 do 40 rokov
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - aktívne
Pozícia vhodná pre absolventa
áno

personalna agentura,sprostredkovanie prace v zahranici,informacno-poradenske sluzby.
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa a kontakt
J.Martaka 7
03861 Martin

Kontaktná osoba: p.Kasperek
E-mail: mkrecruitment.sk@gmail.com