presbium.sk / Ponuky práce / Manipulant s batozinou na letisku, MNICHOV/FRANKFURT

Manipulant s batozinou na letisku, MNICHOV/FRANKFURT

MK-RECRUITMENT.SK

13.07.2018

Miesto práce
Nemecko
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
PRACUJ NA LETISKU V MNÍCHOVE ALEBO VO FRANKFURTE. MANIPULANT S BATOŽINOU!

MANIPULANT-EXPEDIENT S BATOZINOU NA LETISKU v MNICHOVE ,alebo FRANKFURTE
POPIS PRÁCE

Táto ponuka je vhodná pre fyzicky zdatných mužov, ktorí majú záujem pracovať na letisku na jednom z oddelení: civilných lietadiel a priemyselných (cargo). Nepotrebujete žiadnu prax, len fyzickú silu a správnu motiváciu. Vek 18-45 rokov,nutna znalost nemciny na komunikacnej urovni B1-B2

Zamestnávateľ môže požadovať prácu cez víkendy, nadčasy, počas sviatkov, na smeny. (príplatky 25-100%)

Popis práce:
úsek pre civilné lietadlá
– Nakladanie a vykladanie batožinových vozíkov a kontajnerov
– Prevod miestnej a prepravnej batožiny
– Nakladanie a vykladanie lietadla pomocou pokynov na nakladanie
– Preprava batožiny, ako aj zabezpečenie a prevádzkovanie vozidiel a zariadení potrebných na manipuláciu
úsek pre cargo:
– Obsluha batožiny
– Nakladanie a vykladanie komerčných lietadiel
– Zodpovedá za triedenie batožiny
– Prevod prepravnej batožiny
– Manipulácia s poštou, nákladmi, objemnými batožinami a nebezpečným tovarom
– Prevádzka manipulačnej techniky a vozidiel v rámci vykonávania práce
– Pracujú sa aj nočné smeny, 35-40 hodín týždenne, možné nadčasy

Vaša mzda
základná mzda Frankfurt: 11,00, Eur brutto/ hodina + príspevky a bonusy, zvlášť platené nadčasy a nočné, prémie za prítomnosť. Čistá mzda orientačne od 1,600-1,800 E mesačne
základná mzda Mníchov: základná mzda od: 10,13 Eur brutto/ hodina + príspevky a bonusy, zvlášť platené nadčasy a nočné, prémie za prítomnosť. Čistá mzda orientačne od 1,600-1,800 E mesačne.
Výhody pre Vás
možnosť kariérneho postupu
finančné benefity, možnosť dobrého zárobku
zabezpečené ubytovanie (hradí sa z výplaty)
podrobne info na vyziadanie mailom,prosim len pre sriozny zaujem v pripade splnovania vekovej hranice a pozadovaneho stupna znalosti nemciny.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Pozícia je vhodnejšia pre
vek od 18 do 45 rokov
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - mierne pokročilý
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží

personalna agentura,sprostredkovanie prace v zahranici,informacno-poradenske sluzby.
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa a kontakt
J.Martaka 7
03861 Martin

Kontaktná osoba: p.Kasperek
E-mail: mkrecruitment.sk@gmail.com