presbium.sk / Ponuky práce / Malta- Asistent predaja pre znacku ZARRA a ZARRA HOME,bez poplatkov agenture !

Malta- Asistent predaja pre znacku ZARRA a ZARRA HOME,bez poplatkov agenture !

MK-RECRUITMENT.SK

11.07.2018

Miesto práce
Grécko
Malta
Ponúkaný plat (brutto)
od 1 EUR/mesiac
hlavný pracovný pomer
vedľajší pracovný pomer
brigáda
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
KAKARIÉRA NA MALTE? ZAČNI PRACOVAŤ AKO ASISTENT PREDAJA PRE ZNAČKU ZARA A ZARA HOME!

RIÉKARIÉRA NA MALTE? ZAČNI PRACOVAŤ AKO ASISTENT PREDAJA PRE ZNAČKU ZARA A ZARA HOME!

RA NA MALTE? ZAČNI PRACOVA

Zara, Zara Home – svetová brand.

Spoločnosť ZARA je v súčasnosti medzinárodne známa módna značka zastúpená vo viac ako 71 krajinách sveta. Náš klient vyžaduje profesionalitu, predstavivosť, vysokú energiu a tímového ducha. ZARA vám poskytne prostriedky na vylepšenie. ZARA vás zavedie do srdca akcie a srdca svojho rastu.
Viac na: https://www.youtube.com/watch?v=7rkrkywyqoA

Si tímový hráč a máš rád módu? Máš víziu úspešnej kariéry? Pokiaľ hľadáš spoločnosť, ktorá Ťa podporí v Tvojom raste a ocení presne Tvoj talent – hľadáš správne!
Kvalitný tréning priamo na Malte Ťa vyškolí na kvalitného asistenta predaja. Zároveň môžeš pracovať na Tvojom kariérnom raste a môžeš získať vyššiu pozíciu v maloobchode Zara alebo Zara Home.

Práca je vhodná pre:

čerstvých absolventov aj ľudí už pracujúcich
uchádzačov s praxou v obchode aj bez praxe
pre tých, ktorí chcú na Malte aj študovať (v takom prípade je možný part time job)
pre tých, ktorí chcú naštartovať svoju kariéru
POŽIADAVKY
anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
dynamická osoba (Zara preferencia 18-28 rokov, Zara Home preferencia 18-40 rokov)
skúsenosti s predajom alebo propagáciou výhodou
dôležitá je motivácia a chuť začať svoju profesionálnu kariéru v zahraničí
priateľská, komunikatívna a otvorená osobnosť s pozitívnym prístupom k práci a k ľuďom
schopnosť a ochota sa učiť novým veciam
príjemné vystupovanie
Pracovná náplň:

komunikácia so zákazníkom, obsluha zákazníka
poskytovanie informácií o tovare, pomoc pri výbere tovaru a asistencia
práca s pokladňou
dokladanie tovaru, kontrola regálov, aranžovanie
evidencia a riešenie objednávok
predaj ponúkaného tovaru
podielanie sa na chode predajne
Vaša mzda

12,000 – 14,000 EUR/ročne (základná mzda). Plus percentuálny podiel z predaja. Vianočný bonus. 100% príplatok za prácu v nedeľu.
Výhody pre Vás

garantovaný plat 12.000 EUR ročne + iné príplatky (napr. za nadčasy a podiel z predaja)
vianočný bonus
BEZ POPLATKU AGENTÚRE !
podrobne info na vyziadanie mailom.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - aktívne
Pozícia vhodná pre absolventa
áno

personalna agentura,sprostredkovanie prace v zahranici,informacno-poradenske sluzby.
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa a kontakt
J.Martaka 7
03861 Martin

Kontaktná osoba: p.Kasperek
E-mail: mkrecruitment.sk@gmail.com