presbium.sk / Ponuky práce / Brúsič, robotník - kontrolór Brno 130 kč/hod.

Brúsič, robotník - kontrolór Brno 130 kč/hod.

MEUS s.r.o.

28.06.2018

Miesto práce
Česká republika
Juhomoravský kraj
Brno
Ponúkaný plat (brutto)
od 900 EUR/mesiac
Termín nástupu
02.07.2018
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Kontrola a obrusovanie liatinových odliatkov pre brzdové systémy osobných a nákladných áut. Vizuálna kontrola výrobkov na páse; vyhodnotenie potreby obrúsenia. Brúsenie prebytočného materiálu na odliatkoch pomocou stojanovej alebo ručnej brúsky, prípadne oklepávanie kladivom.
Nebrúsi sa každý kus!
Iné výhody
Zamestnanecké výhody:
- práca na hlavný pracovný pomer, pracovná zmluva na dobu neurčitú
- turnusová práca - 20 dní v práci a 8 dní doma (pravidelné turnusy)
- možnosť nadčasov
- ubytovanie zabezpečené, hradí MEUS s.r.o.; prípade vlastného ubytovania poskytujeme príspevok na ubytovanie 3 500 Kč
- príspevok na stravu: 37 Kč/obed dopláca zamestnávateľ a 25 Kč/obed si platí zamestnanec
- poskytovanie záloh po prvom odpracovanom týždni
Informácie pre uchádzača
Pred nástupom do práce je potrebné mať so sebou výpis zo zdravotnej dokumentácie.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Pozícia je vhodnejšia pre
muža
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
Strojársky priemysel
personálna agentúra
Počet zamestnancov
100
Adresa a kontakt
třída Kpt. Jaroše 1922/3
602 00 Brno

Kontaktná osoba: Ondusková Adriána
Telefón:+421 948 008 683
Mobil: +421 948 008 683
E-mail: info@meusgroup.eu
www: www.meusgroup.eu