presbium.sk / Ponuky práce / UK-triedenie paradajok, aj bez znalosti AJ !

UK-triedenie paradajok, aj bez znalosti AJ !

MK-RECRUITMENT.SK

10.06.2018

Miesto práce
Veľká Británia
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Práca pre závod-triedenie Paradajok APS, vhodé pre záujemcov bez jazyka

Posted on February 25, 2018 by stirling

2

Práca v potravinárskom sklade v meste Middlewich
Praca je v blízkosti oblasti Great Manchester.
– triedenie paradajok (nakladanie tovaru do klietok) v meste Middlewich pre firmu APS,
– Pozícia : operator linky, je to linka na triedenie paradajok
– mzda:
– £7.83 – denná
od 5 do 6 dní pracovná doba na týždeň,
– pracuje sa od nedele do piatku, 12 hodinové zmeny
– výplata každý týždeň (v piatok),
– je možné sprostredkovať ubytovanie v meste Winsford, alebo Crewe, 35 min. od práce (MHD), nie je to viazané ubytovanie (je možnosť si vybaviť vlastné),
– ubytovanie: Winsford
vstupný poplatok: £255 ubytovanie, t.j. 2 x £65 – nájom na týždeň , £75 vratny depozit £50 jednorázový administračný poplatok.
– pracuje sa min. 37,5 hod./týždeň a viac,
– požadovaný anglický jazyk -pasívne,
– teplá prevádzka,

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží

personalna agentura,sprostredkovanie prace v zahranici,informacno-poradenske sluzby.
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa a kontakt
J.Martaka 7
03861 Martin

Kontaktná osoba: p.Kasperek
E-mail: mkrecruitment.sk@gmail.com