Pridať ponuku práce

presbium.sk / Ponuky práce / Irsko-masokombinat

Irsko-masokombinat

MK-RECRUITMENT.SK

10.06.2018

Miesto práce
Írsko
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Lokácia: Ballyhaunis, Waterford, Charleville, Rathdowney
Jedná sa o zamestnávateľa, ktorému sme pracovníkov začali zabezpečovať v roku 2011.
Náplňou práce je úprava mäsových výrobkov, vykosťovanie, krájanie mäsa. Práca je fyzicky náročná a rýchla v tempe na linke, je vhodná pre mužov. Nástupy sú po dohode ihneď. Práca možná i bez znalosti cudzieho jazyka. Zamestnávateľ vie umiestniť i kandidátov bez praxe v mäsozávode.
Pracuje sa na 1 zmenu – 8 hodín, možnosť nadčasov.
Výhody pre Vás
Nepotrebujete znalosť anglického ani iného cudzieho jazyka – česká koordinátorka
Zamestnávateľ vie umiestniť i kandidátov bez praxe v mäsozávode.
Spokojní zamestnanci
Týždenné mzdy
Dostatok pracovných hodín
Dlhodobá práca
Veľa umiestnených Slovákov a Čechov
Pekné ubytovanie
Vaša mzda
9,55€ brutto/hodina
nadčas: 14,32€ brutto/hod
NÁKLADY
Ubytovanie
Jedná sa o prácu s ubytovaním. Zamestnávateľ má vždy pre Vás zabezpečené vyhovujúce ubytovanie v 1-2-3 lôžkovej izbe vo vilkách, rodinných domoch alebo bytoch, spoločná kuchyňa a kúpelňa. Cena ubytovania je cca 55-70€ týždenne.
Po príchode hradíte vratný depozit vo výške mesačného nájmu – cca 250€.
blizsie info na vyziadanie mailom.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Pozícia je vhodnejšia pre
muža vo veku do 55 rokov
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží

personalna agentura,sprostredkovanie prace v zahranici,informacno-poradenske sluzby.
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa a kontakt
J.Martaka 7
03861 Martin

Kontaktná osoba: p.Kasperek
E-mail: mkrecruitment.sk@gmail.com