presbium.sk / Ponuky práce / Expedient leteckych zasielok,Nemecko-Frankfurt,nutna znalost NJ !

Expedient leteckych zasielok,Nemecko-Frankfurt,nutna znalost NJ !

MK-RECRUITMENT.SK

10.06.2018

Miesto práce
Nemecko
Ponúkaný plat (brutto)
od 13/hod EUR/mesiac
cca 2000€
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Expedient leteckych zasielok,Nemecko-Frankfurt,nutna znalost NJ-B2-C1
Lokalita: Frankfurt

Vaša mzda

hrubá hodinová mzda 11€/hodinu brutto
možné nadčasy preplatené extra, bonusy v prípade sviatkov a víkendov
čistá mesačná mzda 1 500 – 2 000 Eur
mzda sa zvyšuje po troch mesiacoch (podľa nemeckej legislatívy)
môžete postúpiť i na inú pracovnú pozíciu (práca so skenerom), kde je mzda 13 €/hodinu brutto
mzda je vyplácaná mesačne
Výhody pre Vás

nemecká pracovná zmluva,
možnosť pracovať na turnusy po dohode,
zabezpečené ubytovanie v 1-2 lôžkových izbách – polovica ubytovania hradená zamestnávateľom,
po skúšobnej dobe zamestnávateľ motivuje dobrých pracovníkov rôznymi bonusmi, napríklad aj ubytovaním zdarma (po vzájomnej dohode)
dlhodobé a stabilné miesto,
odvody daní a sociálnych príspevkov v Nemecku,
detské rodinné prídavky,
individuálne prémie na Vianoce,
bezplatné školenia v slovenskom a nemeckom jazyku,
možnosť kariérneho postupu,
možnosť pracovať nadčasy
Spoločnosť

Stabilná nemecká agentúra, ktorá sa zameriava na nábor zamestnancov do rôznych oblastí hlavne v logistike.

POŽIADAVKY
zamestnávateľ preferuje nemčinu na úrovni B2 pri expedícii zásielok, na úrovni C1 pri práci so skenermi,
čistý register trestov,
pracovník musí byť fyzicky zdatný
dobrý zdravotný stav
vek orientačne do 55 rokov (závisí od fyzickej kondície)
pracovitosť,
ochota pracovať na zmeny,
chuť vycestovať a pracovať v zahraničí.
flexibilný, lojálny kandidát
práca je vhodná pre:
– na expedícii zásielok pre mužov s nemčinou na úrovni B2,
– pri práci so skenermi pre mužov, ktorí majú nemčinu na úrovni C1

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Pozícia je vhodnejšia pre
muža vo veku od 18 do 55 rokov
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - aktívne
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží

personalna agentura,sprostredkovanie prace v zahranici,informacno-poradenske sluzby.
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa a kontakt
J.Martaka 7
03861 Martin

Kontaktná osoba: p.Kasperek
E-mail: mkrecruitment.sk@gmail.com