presbium.sk / Ponuky práce / Operátor výroby - aj pre ženy - nástupný plat: až 900 € brutto + 4,00 € gastrolístky + 13. a 14. plat (+ možnosť ubytova

Operátor výroby - aj pre ženy - nástupný plat: až 900 € brutto + 4,00 € gastrolístky + 13. a 14. plat (+ možnosť ubytova

JOBS Personnel Services, s.r.o.

24.04.2018

Miesto práce
Bratislava
Bratislava - Devínska Nová Ves, Bratislavský kraj
Ponúkaný plat (brutto)
1000 - 1100 EUR/mesiac
Termín nástupu
ihneď, podľa dohody
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- práca vhodná pre mužov aj ženy, aj bez predošlých skúseností !!!

- nepásová výroba

- jednoduché, nenáročné montážne práce v oblasti výroby komponentov do automobilov

- práca na 8- hodinové zmeny (2-zmenná, alebo 3-zmenná, alebo 4-zmenná prevádzka)

Termín nástupu: ihneď, alebo dohodou (nástupy máme denne, individuálne podľa dohody)

Ubytovanie v blízkosti miesta práce Vám vieme zabezpečiť.
Iné výhody
- platové ohodnotenie s príplatkami: 1000 až 1100 € brutto + 4,00 € gastrolístky + 13. a 14. plat

- pravidelné navyšovanie platového ohodnotenia - postupy do vyšších platových tried, možnosť kariérneho rastu

- dlhodobá a stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti v oblasti automobilovej výroby

- ďalšie benefity:
*13. + 14. plat
*bezplatné očkovanie proti chrípke
*vianočný prezenčný balík
*spoločenské akcie ako športové hry (aj pre rodinných príslušníkov) a vianočný večierok
*celoročné kurzy anglického, nemeckého, alebo španielskeho jazyka hradené spoločnosťou
*odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca
*1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia
Informácie pre uchádzača
Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, prosíme zašlite nám Váš životopis. Následne Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží
Ďalšie požiadavky na kandidáta
- pracovitosť, zručnosť
- zodpovednosť
- seriózny prístup k práci

Personálna agentúra
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
personálna agentúra
Počet zamestnancov
10
Dunajská 4
811 08 Bratislava

Kontaktná osoba: Michaela Melušová
Mobil: 0902900113
E-mail: melusova@jobs-hr.eu
www: www.jobs-hr.eu