presbium.sk / Ponuky práce / Hotelovy animatori-Chorvatsko 2018

Hotelovy animatori-Chorvatsko 2018

MK-RECRUITMENT.SK

08.04.2018

Miesto práce
Zahraničie ostatné
Chorvatsko
Ponúkaný plat (brutto)
od 500 EUR/mesiac
Termín nástupu
maj 2018
Druh pracovného pomeru
brigáda
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
POPIS PRÁCE

Hľadáme sympatických, otvorených a motivovaných ľudí, ktorí majú pozitívny vzťah k práci s ľuďmi. Ideálny kandidát by mal mať skúsenosti s organizovaním rôznych podujatí (športových, charitatívnych, zábavných programov nie len pre dospelých ale aj pre deti… ). Môžu byť aj skúsenosti s opatrovaním detí, účasť na táboroch, dobrovoľná výpomoc, organizovanie športových, tanečných alebo speváckych súťaží, fitness inštruktori, zumba, joga alebo aerobic inštruktori a pod. Ak sa venujete akémukoľvek športu, aj to môže byť pre Vás plusom. Práca je aktuálna, nástupy po dohode od mája 2018.

Momentálne sú voľné miesta pre všetky typy animátorov:

športový, tanečný, fitnes animátor, joga animátor, aerobic animátor, detský animátor a ďalšie
Iné výhody
ubytovanie- strava zdarma

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
stredoškolské bez maturity
Pozícia je vhodnejšia pre
vek od 18 do 40 rokov
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - aktívne a Chorvátsky jazyk - základy
Pozícia vhodná pre absolventa
áno

personalna agentura,sprostredkovanie prace v zahranici,informacno-poradenske sluzby.
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa a kontakt
J.Martaka 7
03861 Martin

Kontaktná osoba: p.Kasperek
E-mail: mkrecruitment.sk@gmail.com