presbium.sk / Ponuky práce / Nemecko-masokombinat,aj bez znalosti NJ.

Nemecko-masokombinat,aj bez znalosti NJ.

MK-RECRUITMENT.SK

06.04.2018

Miesto práce
Nemecko
Haren an der ems
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Nakladanie mäsa na pás, rozdelenie mäsa do boxov, práca s nožom na rozrábke

. Práca na expedícii
balenie a spracovanie mäsa Pracuje sa na 2 zmeny (ranná a poobedná zmena)- krátky týždeň 5 dní poobedné zmeny/dlhý týždeň 6 dní ranné zmeny Pracuje sa na linke (v stoji, v tempe) Zeitkonto
Každá odpracovaná hodina nad stanovený základný pracovný čas sa ukladá na časové konto až do výšky 100 hodín. Časové konto sa vypláca pri ukončení pracovného pomeru.
Príklad: mesačne odpracujete 172 hodín – všetky hodiny v rozmedzí 140 – 160 hodín sa uložia na časové konto, hodiny nad 160 hodín, v tomto prípade 12 hodín, sú brané ako nadčasy, ktoré budú vyplatené vo výplate.
Je potrebná predchádzajúca prax?
Nie. Stačí motivácia a chuť pracovať
Čo je odo mňa vyžadované? Znalosť nemeckho alebo poľského jazyka na mierne pokročilej úrovni. Toho casu aj bez znalosti jazyka.Pred odchodom absolvujete pohovor so zamestnávateľom.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Pozícia vhodná pre absolventa
áno

personalna agentura,sprostredkovanie prace v zahranici,informacno-poradenske sluzby.
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa a kontakt
J.Martaka 7
03861 Martin

Kontaktná osoba: p.Kasperek
E-mail: mkrecruitment.sk@gmail.com