Pridať ponuku práce

presbium.sk / Ponuky práce / POKRÝVAČI Švajčiarsko

POKRÝVAČI Švajčiarsko

TEMPORER s.r.o.

08.03.2018

Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
ihneď
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Hľadáme šikovných pokrývačov na izoláciu rovných striech do Švajčiarska.

KAM: Kanton St.GALLEN
PLAT: od 32.- CHF
START: asap

NÁPLŇ PRÁCE: pokrývanie plochých striech -izolácia / lepenka, pvc – zváranie a lepenie

VÝHODY: švajč.pracovná zmluva; pracovné povolenie; týždenné vyplácanie mzdy; možnosť nadčasov; zabezpečené: ubytovanie / hradené samostatne, povinné zdravotné poistenie v CH; pri obojstrannej spokojnosti dlhodobá spolupráca.

POŽIADAVKY: vyučený / prax, komunikatívna nemčina, samostatnosť , VP a auto.

V prípade záujmu nás kontaktujte na T: +421 949 103 577 alebo emailom: petra.klatikova@temporer.sk

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Zameranie štúdia
stavebné
Požadovaná prax
2r
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - mierne pokročilý
Vodičský preukaz
B
Pozícia vhodná pre absolventa
nie

Sprostredkovanie práce – sprostredkujeme pre Vás prácu podľa Vašich požiadaviek a našich možností. Jedná sa o prácu vo Švajčiarsku, prevažne v stavebnej oblasti, pozície: elektromontér, murár, tesar, sdarokartonista, inštalatér, zvárač atd..
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
personálna agentúra
Počet zamestnancov
2
Námestie baníkov 5
972 51 Handlová

Kontaktná osoba: Bc. Petra Klátiková
Telefón:+421949103577
E-mail: temporer.sro@gmail.com
www: www.temporer.sk