presbium.sk / Ponuky práce / UK-IRSKO-NEMECKO-HOLANDSKO-SVAJCIARSKO-SEDSKO siroka ponuka pracovnych miest na rok 2018

UK-IRSKO-NEMECKO-HOLANDSKO-SVAJCIARSKO-SEDSKO siroka ponuka pracovnych miest na rok 2018

MK-RECRUITMENT.SK

03.02.2018

Miesto práce
Veľká Británia
Nemecko
Írsko
Holandsko
Švajčiarsko
hlavný pracovný pomer
brigáda
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Siroka ponuka práce, v roznych odvetvetiach pre mladych vitalnych ludi-
DOPRAVA -LOGISTIKA
POTRAVINARSKY PRIEMYSEL-VYROBA
AUTOMOBILOVY PRIEMYSEL-VYROBA
ZDRAVOTNICTVO
UPRATOVACIE SLUZBY
SEZONNE PRACE
Neponukame a neslubujeme mimoriadne vyhodne pracovne ani nerealne vynikajuce platove podmienky....vsetky podmienky su zrovnatelne s eurpskym standardom nastavenym danou krajinou.

V ponuke odborne profesie ako aj nekvalifovane prac.pozicie, s nutnou znalostou cudzieho jazyka ,ako aj bez znalosti .
Konkretne aktualne ponuky práce na vyziadanie mailom.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Pozícia je vhodnejšia pre
vek od 18 do 45 rokov
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - mierne pokročilý alebo Nemecký jazyk - mierne pokročilý
Pozícia vhodná pre absolventa
áno

personalna agentura,sprostredkovanie prace v zahranici,informacno-poradenske sluzby.
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa a kontakt
J.Martaka 7
03861 Martin

Kontaktná osoba: p.Kasperek
E-mail: mkrecruitment.sk@gmail.com