presbium.sk / Ponuky práce / Práca v zahraničí - rôzne pracovné pozície

Práca v zahraničí - rôzne pracovné pozície

Universal Consulting s.r.o.

22.12.2017

Miesto práce
Zahraničie ostatné
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu.
Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie  pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach. Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, letectve, potravinárstve, hotelierstve a stavebníctve.  Špecializujeme sa na výber letušiek pre aerolínie Stredného Východu.

Čerpáme z našich 15 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou.

Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku. Súčasťou doplnkových služieb je aj bezplatná infolinka.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka.

Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.
Iné výhody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží

Universal Consulting - práca v zahraničí, je slovenská náborová spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily zahraničným agentúram a zamestnávateľom prevažne v krajinách EÚ. V spolupráci s našimi partnermi zabezpečujeme množstvo pracovných pozícií pre potravinárske a výrobné odvetvia, sklady, dopravné a letecké spoločnosti, zábavné parky, fitnes, športové a tanečné kluby, farmy, opatrovateľské domy a iné. Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania č. 8889/2005-OSS, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave a britskej licencie GLA, vydanej Úradom pre udeľovanie licencií sprostredkovateľom práce vo Veľkej Británii.
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
personálna agentúra
Počet zamestnancov
10
Štúrovo nám. 18
911 01 Trenčín

Kontaktná osoba: Recruitment team
Telefón:0327440174
E-mail: praca@universalconsulting.sk
www: www.dozahranicia.sk