presbium.sk / Ponuky práce / Operátor, obsluha lisov v kovovýrobe okr. Uherské Hradište mzda od 890 €

Operátor, obsluha lisov v kovovýrobe okr. Uherské Hradište mzda od 890 €

MEUS s.r.o.

21.12.2017

Miesto práce
Zlínsky kraj
Bojkovice
Ponúkaný plat (brutto)
100 - 110 kč/hod. v čistom
Termín nástupu
03.01.2018
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
03.01.2018
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
obsluha už prednastavených lisov vo výrobe kovových lisovaných a strihaných dielov pre automobilový priemysel. Vkladanie a vyberanie ľahkých plechových dielov do a z lisu, povrchová kontrola hotových výrobkov. Jednoduchá turnusová práca pre mužov, ženy aj páry. Nástupná mzda 100 kč/hod. po skúšobnej dobe 105 - 110 kč/hod (od 23 000 kč = 890€, po skúšobnej dobe od 24 150 kč = 940 € /turnus 20 dní).
Iné výhody
- turnusová práca 20 dní v práci a 10 dni doma (pravidelné turnusy).
- ubytovanie zabezpečené, platí firma.
- doprava do práce zabezpečená, platí firma.
- 12 hodinové pracovné zmeny (denne, nočné), pracuje sa aj cez víkend.
- možnosť záloh každý týždeň 1 000 kč alebo 1 500 kč.
- príspevok na stravu
- práca na hlavný pracovný pomer.
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite životopis s podrobným popisom Vašej kvalifikácie a praxe na e-mail info@meusgroup.eu alebo job@meusgroup.eu. Ak nemáte možnosť alebo neviete poslať životopis volajte alebo píšte SMS na tel. číslo +421 948 008 683 alebo +421 911 886 924

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží
Ďalšie požiadavky na kandidáta
Pred nástupom je potrebné mať výpis zo zdravotnej dokumentácie alebo celú zdravotnú kartu.

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
Strojársky priemysel
personálna agentúra
Počet zamestnancov
100
Adresa a kontakt
třída Kpt. Jaroše 1922/3
602 00 Brno
Česká republika

Kontaktná osoba: Ondusková Adriána
Telefón:+421 948 008 683
Mobil: +421 948 008 683
E-mail: info@meusgroup.eu
www: www.meusgroup.eu