presbium.sk / Ponuky práce / RAKÚSKO, SEZÓNNE PRÁCE V POĽNOHOSPODÁRSTVE 2017/2018

RAKÚSKO, SEZÓNNE PRÁCE V POĽNOHOSPODÁRSTVE 2017/2018

LIBRA EXPRES

06.12.2017

Miesto práce
Rakúsko
,rastlinné a živočíšne farmy
Ponúkaný plat (brutto)
2200 - 2500 EUR/mesiac
Orientačne, štat. priemer, závisí od konkrétnej profesie a dohody.
Termín nástupu
ASAP
hlavný pracovný pomer
vedľajší pracovný pomer
brigáda
živnosť
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
SEZÓNNE PRÁCE NA FARMÁCH A V SKLENÍKOCH :

Aj bez znalosti nemčiny !
Ubytovanie a stravu zvyčajne zabezpečujú farmári (priamo na farme, alebo v okolí).
Často aj krátkodobé brigády (na 1-2 týždne).
V zimnom období často práce v skleníkoch (do cca.30.03.2018 ).

Zárobky cca. 1.900,-€/mes. netto (štatistický priemer). Závisí od povahy práce a konkrétnej dohody.
Iné výhody
...Znie to pekne, zrejme ste však už zistili, že nájsť tak lukratívnu brigádu v RAKÚSKU, (alebo aj inde v zahraničí), podľa Vašich kritérií, možností a schopností, nie je práve jednoduché. ... TAK „AKO NA TO"!?

Máme pre Vás spoľahlivé RIEŠENIE :
Interaktívne aktualizovaný, t.j. prepojený s webstránkami spoločností, e-program, ktorý Vám pomôže bezpečne získať brigádu na farme v RAKÚSKU (nielen) podľa Vašich predstáv.
Informácie pre uchádzača
Nie sme sprostredkovateľom práce za úhradu a netýkajú sa nás ustanovenia ÚPSVaR (v SK) ani MPSV (v CZ).

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Zameranie štúdia
Nerozhoduje
Požadovaná prax
Nie je podmienkou
Pozícia je vhodnejšia pre
vek od 15 do 62 rokov
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží
Ďalšie požiadavky na kandidáta
Vzhľadom k obmedzeným možnostiam inzertného servera, odporúčame podrobné info., ako bezpečne získať brigádu podľa Vašich predstáv, vyžiadať e-mailom.

Sme tu pre Vás !

ŽR
Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)
Forma spoločnosti
zamestnávateľ

Kontaktná osoba: Vybavuje : klm
Telefón:0915035965
E-mail: ag.podlupou@gmail.com