presbium.sk / Ponuky práce / UK-automobilovy priemysel,vyroba autosedaciek BMW

UK-automobilovy priemysel,vyroba autosedaciek BMW

MK-RECRUITMENT.SK

29.11.2017

Miesto práce
Veľká Británia
Banbury
Termín nástupu
priebezne pocas roka 2018
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Praca pre fyzicky zdatnych muzov do 40rokov ,automobilovy priemysel /vyroba autosedaciek/ ,nutna znalost AJ na komikativnej urovni.A1-B2

plat: 8,40-9,98 GBP/hod.

nadcasy:11,25 GBP/hod. Ubytoanie zabezpecene. TPP minmalne na 1rok.

Pred vycestovanim skype videohovor priamo s kontaktnou osobou poverenou anglickym zamestnavatelom za ucelom zhodnotenia pozadovanej vysky urovne znalosti AJ. Cim sa vylucuje mozne neumiestnenie uchadzaca z tychto dovodov pri osobnom pohovore v UK.

Blizsie info na vyziadanie mailom.
Informácie pre uchádzača
prve nastupy uz od januara 2018

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Pozícia je vhodnejšia pre
muža vo veku od 18 do 40 rokov
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - aktívne
Pozícia vhodná pre absolventa
áno
Ďalšie požiadavky na kandidáta
uroven znalosti Aj A1-B2,podmienkou taktiez pracovny pomer minimalne na 1rok.

personalna agentura,sprostredkovanie prace v zahranici,informacno-poradenske sluzby.
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa a kontakt
J.Martaka 7
03861 Martin

Kontaktná osoba: p.Kasperek
E-mail: mkrecruitment.sk@gmail.com