Pridať ponuku práce

presbium.sk / Ponuky práce / Farmaceut, lekárnik

Farmaceut, lekárnik

MANA SK s.r.o.

16.11.2017

Miesto práce
Nemecko
viacero pozícii celé Nemecko
Ponúkaný plat (brutto)
3280 - 4000 EUR/mesiac
na základe kolektívnej zmluvy, príplatky za riadiacu pozíciu, niektoré lekárne sami ponúkajú vyššiu
Termín nástupu
dohodou
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
dohodou
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Pracovné pozície pre farmaceutov do nemeckých lekárni. Lekárne sú väčšinou v mestách, príp. v menších obchodných centrách. Majiteľom je farmaceut, ktorý lekáreň vedie a v nej aj pracuje.
K dispozícii máme vyše 15 otvorených pozícii.

Súčasné horúce pozície (s dobou obsadenia čím najskôr):

Pozícia Baden Wurttemberg, 40 km východne od Stuttgartu
Pozícia Bavorsko, v blízkosti českej hranice
Pozícia Bodamské jazero

Základné požiadavky na kandidátov: Ukončené VŠ štúdium farmácie (Magister). Veľmi dobré znalosti NJ (minimálne B2 certifikát alebo iný obdobný doklad potrebný na uznanie vzdelania). Na účasť na pohovore v lekárni postačí byť na jazykový certifikát prihlásený. Absolventi a mladí kandidáti sú vítaní. Očakáva sa pripravenosť kandidáta presťahovať sa do Nemecka, podmienka je odpracovať min. 6 mesiacov. Kandidát získa pracovnú zmluvu na dobu neurčitú priamo s nemeckou lekárňou, sú za neho odvádzané všetky odvody a poistenia. Pracovná doba 40 hodín týždenne, 33 dní dovolenky. Dĺžka pracovnej doby sa zvykne v Nemecku dodržiavať, v prípade dlhšej práce sú Vám nadčasy preplatené, alebo si môžete vybrať dovolenku.

Náš nemecký partner sa spoločne s Vami zúčastňuje pracovného pohovoru. Sme Vám nápomocní pri vybavovaní aprobácie. Cestovné na pracovný pohovor a ubytovanie počas pohovoru Vám bude preplatené.

Viac informácii nájdete na našej stránke, prípadne telefonicky a osobne.
Iné výhody
cestovné náklady a náklady na ubytovanie pri ceste na pracovný pohovor Vám budú preplatené

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
Zameranie štúdia
farmácia
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - aktívne
Pozícia vhodná pre absolventa
áno

Spoločnosť ponúkajúca sprostredkovanie zamestnania v zahraničí špecializovaných pozíciach. Osobný prístup a silný partner v zahraničí sú pre nás samozrejmosťou.
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa a kontakt
Popradská 60
821 06 Bratislava

Kontaktná osoba: Stanislav Čistý
Telefón:+421948899842
E-mail: info@mana-sk.sk
www: www.mana-sk.sk