Pridať ponuku práce

presbium.sk / Ponuky práce / Praca animátora

Praca animátora

STAGEMAN

22.09.2017

Miesto práce
Slovenská republika
Ponúkaný plat (brutto)
od 35 EUR/mesiac
školenie
Druh pracovného pomeru
brigáda
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Zaujíma Ťa práca animátora voľného času? Rád tancuješ, spievaš, športuješ, hráš, si centrom diania? Chceš prežiť víkend, či týždeň, ale aj leto v hoteloch, v aquaparkoch? Ak si na tieto otázky odpovedal áno alebo ešte nevieš, či si na to pripravený, ale chcel by si sa niečo nové naučiť
- sme tu pre Teba! Už 12.11. 2017 vo ZVOLENE, kde organizujeme profesionálne celodenné školenie
Animácia voľného času pre súčasných aj budúcich animátorov, pedagogických a sociálnych pracovníkov, vychovávateľov a tých, ktorí si chcú zvýšiť kvalifikáciu. Zaži s nami deň plný naberania vedomostí a praktických zručností, nauč sa tanečné choreografie, zábavné aktivity, ako pracovať s ľuďmi a popritom všetkom sa veľa nasmeješ a spoznáš nových ľudí :) Po absolvovaní nášho dynamického tréningu získaš certifikát v slovenskom aj anglickom jazyku a pozvanie na naše kastingy, kde môžeš získať zaujímavé pracovné ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
študent strednej školy
Pozícia je vhodnejšia pre
vek od 17 rokov
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží

Spoločnosť STAGEMAN je lídrom v oblasti animácie voľného času v strednej Európe. Publikovali sme prvú knihu o animácii v Poľsku a dodnes sme vydali už niekoľko odborných publikácii o tomto odbore. Organizujeme praktické a kreatívne tréningy a podujatia oceňované odbornou verejnosťou. Odporúča nás Poľská komora cestovného ruchu, Tourism Journal a pán Jakub B. Baczek, ktorý je považovaný za vedúceho odborníka v oblasti animácie voľného času v Európe. Medzi našich klientov patria spoločnosti ako KIA, Neckermann, McDonald's, Walt Disney, Castrol, Coca-Cola, Ford či Thomas Cook. Taktiež sme spolupracovali so Španielskou vládou a Slovenskou ambasádou. V súčasnosti sa zameriavame na služby pre hotely v zahraničí, ktoré s našou pomocou nadobúdajú významnú konkurenčnú výhodu.
Po úspechoch v Nemecku, Švajčiarsku, Grécku, Turecku, Tunisku, na Malorke a Jamajke, STAGEMAN ponúka profesionálne služby animácie voľného času aj na Slovensku. Od najlepších školení pre animátorov v krajine, cez nábor a profesionálny výber animátorov pre rôzne projekty v oblasti cestovného ruchu, až po organizovanie modernej a kreatívnej animácie v hoteli. Taktiež spolupracujeme s televíziou a posielame slovenských animátorov do turistických rezortov na celom svete.
Rekreácia, zábava, kultúra, šport
Forma spoločnosti
zamestnávateľ
Adresa a kontakt
STAGEMAN
Truchana 49/5, 41-500 Chorzow
Poland

Kontaktná osoba: Lucia Mullerová
E-mail: office@stageman.sk
www: www.stageman.sk