presbium.sk / Ponuky práce / Robotník, operátor - brúsič odliatkov Brno 130 kč/hod.

Robotník, operátor - brúsič odliatkov Brno 130 kč/hod.

MEUS s.r.o.

21.09.2017

Miesto práce
Juhomoravský kraj
Česká republika
Brno
Ponúkaný plat (brutto)
120 - 130 /mesiac
netto (v čistom)
Termín nástupu
od 25.09.2017
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
výroba odliatkov z liatiny pre brzdové systémy osobných a nákladných aut, veľkosériová výroba. Obrusovanie odliatkov zvonku na stojanovej brúske a položiť na pás alebo ručnou brúskou obrusovať miesta a plochy, kde vznikol na odliatku otrep ( zbytočný materiál ). Mzda prvý mesiac 120 kč/hod. v čistom, druhý mesiac po zaškolení navýšenie mzdy na 130 kč/hod. v čistom. Možnosť zaučiť sa.
Iné výhody
- turnusová práca
- ubytovanie zabezpečené, platí firma.
- 12 hodinové pracovné zmeny (denne, nočné), pracuje sa aj v sobotu, nedele sa nepracuje.
- možnosť záloh každý týždeň 1 000 kč alebo 1 500 kč.
- obedy 25 kč/obed
- práca na hlavný pracovný pomer.
Informácie pre uchádzača
Pred nástupom do práce je potrebné, aby mal uchádzač výpis zo zdravotnej dokumentácie alebo celú zdravotnú kartu so sebou. V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite životopis s podrobným popisom Vašej kvalifikácie a praxe na e-mail info@meusgroup.eu alebo job@meusgroup.eu. Ak nemáte možnosť alebo neviete poslať životopis volajte alebo píšte SMS na tel. číslo +421 948 008 683 alebo +421 911 886 924.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Zameranie štúdia
strojárske
Pozícia je vhodnejšia pre
muža
Pozícia vhodná pre absolventa
nie
Ďalšie požiadavky na kandidáta
- manuálna zručnosť
- samostatnosť a spoľahlivosť
- prax nie je potrebná, možnosť zaučenia

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
Strojársky priemysel
personálna agentúra
Počet zamestnancov
100
Adresa a kontakt
třída Kpt. Jaroše 1922/3
602 00 Brno

Kontaktná osoba: Ondusková Adriána
Telefón:+421 948 008 683
Mobil: +421 948 008 683
E-mail: info@meusgroup.eu
www: www.meusgroup.eu