Pridať ponuku práce

presbium.sk / Ponuky práce / Lékař/ka - gynekolog a porodník

Lékař/ka - gynekolog a porodník

Fakultní nemocnice Brno

01.09.2017

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Juhomoravský kraj
Jihlavská 20, 625 00 Brno, ČR
Ponúkaný plat (brutto)
od 35 510 /mesiac
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Druh pracovného pomeru
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Fakultní nemocnice Brno, Gynekologicko-porodnická klinika, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme:

Lékaře/ku - gynekologa a porodníka

Počet míst: 1

Požadavky:
• ukončené VŠ vzdělání na LF v oboru všeobecné lékařství
• specializovaná způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví
• způsobilost k výkonu povolání lékaře v souladu s ust. § 3 zákona č. 95/2004 Sb., v platném znění
• nostrifikace diplomu o dosažené specializaci a Uznání způsobilosti k výkonu povolání lékaře na území ČR, doklad o povolení k pobytu (v případě zájemců – cizinců o pracovní místo) v souladu s částí 7 zákona č. 95/2004 Sb., v platném znění

Nabízíme:
• práci v perspektivním kolektivu
• možnost získání evropského certifikátu pro gynekologii a porodnictví EBCOG (European Board and College of Obstetrics and Gynaecology)
• možnost dalšího rozvoje
• možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
• zaměstnanecké výhody

Nástup: ihned nebo dohodou

Kontakt: Sekretariát Gynekologicko-porodnické kliniky, Ing. Kaderková, MBA, tel.: 420 532 233 843
Informácie pre uchádzača

Požadavky:

Nabízíme:

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
Zameranie štúdia
LF - obor všeobecné lékařství
Pozícia vhodná pre absolventa
nie

Informácie o spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti
Fakultní nemocnice Brno vznikla z rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví k 1. lednu 1998. Součástí tohoto zdravotnického zařízení se staly tři do té doby samostatné fakultní nemocnice - Fakultní nemocnice s poliklinikou v Brně - Bohunicích, Fakultní dětská nemocnice J. G. Mendela a Fakultní porodnice na Obilním trhu. Tímto spojením vzniklo zdravotnické zařízení poskytující specializovanou, vysoce specializovanou a superspecializovanou péči pacientům všech věkových kategorií, všech diagnóz.
V následujících letech se FN Brno rozrostla o Odběrové středisko v Třebíči, o Výzkumný ústav zdraví dítěte.
Dnes se Fakultní nemocnice Brno objemem poskytované péče řadí k největším nemocnicím v republice. Každý rok je zde totiž ošetřeno na jeden milion pacientů, na 2 106 lůžkách je každoročně hospitalizováno více než 75.000 pacientů a narodí se zde 5.500 dětí každý rok.
Fakultní nemocnice Brno zahájila v roce 2001 jako první v České republice proces certifikace a implementace systému řízení jakosti. Pro proces certifikace byla zvolena složitější, finančně, personálně i časově náročnější, ale kvalitativně přínosnější cesta postupné certifikace jednotlivých, více jak 150, pracovišť.
V únoru 2007 se také jako první a doposud jediná stala jako celek držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2009. Prestižní auditorská firma Det Norske Veritas svými pravidelnými šetřeními potvrzuje kontinuitu kvality našich procesů i produktů.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Zdravotníctvo
Forma spoločnosti
zamestnávateľ
Počet zamestnancov
5600
Adresa a kontakt
Jihlavská 20
625 00 Brno
Česká republika

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Navrátilová
Telefón:+420 532 232 667
Fax: +420 532 233 237
E-mail: navratilovaj@fnbrno.cz
www: www.fnbrno.cz