Pridať ponuku práce

presbium.sk / Ponuky práce / Všeobecná sestra/všeobecný ošetřovatel pro domácí psychiatrickou péči

Všeobecná sestra/všeobecný ošetřovatel pro domácí psychiatrickou péči

Fakultní nemocnice Brno

26.07.2017

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Juhomoravský kraj
Jihlavská 20, 625 00 Brno, ČR
Ponúkaný plat (brutto)
od 19 360 /mesiac
Termín nástupu
dohodou
Druh pracovného pomeru
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Fakultní nemocnice Brno, Psychiatrická klinika, Jihlavská 20, 625 00 Brno hledá do nově vznikajícího terénního týmu domácí psychiatrické péče

všeobecné sestry/všeobecné ošetřovatele

Požadavky:
• způsobilost k výkonu příslušného zdravotnického povolání na území ČR v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních, v platném znění
• ukončené specializační vzdělání v oboru Ošetřovatelská péče v psychiatrii nebo praxe na psychiatrických odděleních
• pečlivý a profesionální přístup
• občanská a morální bezúhonnost

Nabízíme:
• práci u největšího zaměstnavatele ve zdravotnictví v Jihomoravském kraji
• možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
• celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: dohodou

Kontaktní osoba: profesní životopisy zasílejte na adresu vrchní sestry Psychiatrické kliniky Mileny Švestkové, e-mail: Svestkova.Milena(zavinac)fnbrno.cz
Informácie pre uchádzača

Požadavky:

Nabízíme:

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
študent strednej školy
Zameranie štúdia
zdravotnické
Pozícia vhodná pre absolventa
nie

Informácie o spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti
Fakultní nemocnice Brno vznikla z rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví k 1. lednu 1998. Součástí tohoto zdravotnického zařízení se staly tři do té doby samostatné fakultní nemocnice - Fakultní nemocnice s poliklinikou v Brně - Bohunicích, Fakultní dětská nemocnice J. G. Mendela a Fakultní porodnice na Obilním trhu. Tímto spojením vzniklo zdravotnické zařízení poskytující specializovanou, vysoce specializovanou a superspecializovanou péči pacientům všech věkových kategorií, všech diagnóz.
V následujících letech se FN Brno rozrostla o Odběrové středisko v Třebíči, o Výzkumný ústav zdraví dítěte.
Dnes se Fakultní nemocnice Brno objemem poskytované péče řadí k největším nemocnicím v republice. Každý rok je zde totiž ošetřeno na jeden milion pacientů, na 2 106 lůžkách je každoročně hospitalizováno více než 75.000 pacientů a narodí se zde 5.500 dětí každý rok.
Fakultní nemocnice Brno zahájila v roce 2001 jako první v České republice proces certifikace a implementace systému řízení jakosti. Pro proces certifikace byla zvolena složitější, finančně, personálně i časově náročnější, ale kvalitativně přínosnější cesta postupné certifikace jednotlivých, více jak 150, pracovišť.
V únoru 2007 se také jako první a doposud jediná stala jako celek držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2009. Prestižní auditorská firma Det Norske Veritas svými pravidelnými šetřeními potvrzuje kontinuitu kvality našich procesů i produktů.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Zdravotníctvo
Forma spoločnosti
zamestnávateľ
Počet zamestnancov
5600
Adresa a kontakt
Jihlavská 20
625 00 Brno
Česká republika

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Navrátilová
Telefón:+420 532 232 667
Fax: +420 532 233 237
E-mail: navratilovaj@fnbrno.cz
www: www.fnbrno.cz