Pridať ponuku práce

presbium.sk / Ponuky práce / ŠVAJČIARSKO, ČAŠNÍK / SERVÍRKA

ŠVAJČIARSKO, ČAŠNÍK / SERVÍRKA

LIBRA EXPRES

20.07.2017

Miesto práce
Švajčiarsko
švajčiarske hotely
Ponúkaný plat (brutto)
3000 - 3300 EUR/mesiac
Orientačne, závisí od konkrétnej dohody.
Termín nástupu
ASAP
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Komutatívna znalosť nemčiny, alebo francúzštiny, alebo taliančiny podmienkou, angličtina výhodou.
Ubytovanie priamo v hoteli zadarmo, obedy a večere detto.
Požadovaný vek min. 18 rokov.
Zárobok orientačne 3.000, - CHF = cca. 2.800, - € (+ "sprepitné"!).

Iné výhody
... Znie to pekne, zrejme ste však už zistili, že nájsť prácu vo ŠVAJČIARSKU (alebo aj inde v zahraničí), podľa Vašich kritérií, možností a schopností, nie je práve jednoduché.

Máme pre Vás spoľahlivé RIEŠENIE:
Interaktívne aktualizovaný (prepojený s webstránkami spoločností) e-program, ktorý Vám umožní zorientovať sa v neprehľadnom trhu práce a bezpečne umožní získať prácu vo ŠVAJČIARSKU (nielen) podľa Vašich predstáv ...
Informácie pre uchádzača
*Nie sme sprostredkovateľom práce za úhradu a netýkajú sa nás ustanovenia ÚPSVaR (v SK) ani MPSV (v CZ).

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Zameranie štúdia
Podľa profesie
Požadovaná prax
Nie je podmienkou
Pozícia je vhodnejšia pre
vek od 18 do 55 rokov
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - mierne pokročilý alebo Nemecký jazyk - mierne pokročilý alebo Taliansky jazyk - mierne pokročilý
Pozícia vhodná pre absolventa
áno
Ďalšie požiadavky na kandidáta
Vzhľadom k obmedzeným možnostiam inzertného servera, odporúčame podrobné info., ako bezpečne získať job podľa Vašich predstáv, vyžiadať e-mailom.*

Sme tu pre Vás !

ŽR
Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)
Forma spoločnosti
zamestnávateľ

Kontaktná osoba: Vybavuje : klm
Telefón:0915035965
E-mail: ag.podlupou@gmail.com