presbium.sk / Ponuky práce / Pomocný lakovník / lakovač, lakýrnik Brno-venkov

Pomocný lakovník / lakovač, lakýrnik Brno-venkov

MEUS s.r.o.

08.06.2017

Miesto práce
Česká republika
Juhomoravský kraj
Brno - venkov
Ponúkaný plat (brutto)
120 - 130 /mesiac
netto
Termín nástupu
12.06.2017 alebo po dohode
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Lakovanie trezorov - základná povrchová úprava, mokré lakovanie tlakovou striekacou pištoľou. Mzda nástupný plat 120 kč/hod. s možným postupom na 130 kč/hod. v čistom.
Práca vhodná aj pre ľudí bez praxe, ale podmienka je vyučený v obore maliar natierač, možnosť zaučiť sa.
Iné výhody
- turnusová práca 20 dní v práci a 10 dni doma.
- ubytovanie zabezpečené, platí firma.
- 12 hodinové pracovné zmeny, pracuje sa aj cez víkend.
- možnosť záloh každý týždeň 1 000 kč alebo 1 500 kč.
- príspevok na stravu.
- práca na hlavný pracovný pomer.
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite životopis s podrobným popisom Vašej kvalifikácie a praxe na e-mail info@meusgroup.eu alebo job@meusgroup.eu. Ak nemáte možnosť alebo neviete poslať životopis volajte alebo píšte SMS na tel. číslo +421 948 008 683 alebo +421 911 886 924.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Zameranie štúdia
strojárske
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží
Ďalšie požiadavky na kandidáta
- vyučený v obore maliar, natierač, lakovač, lakovník alebo prax ako lakovač 2 roky.
- manuálna zručnosť
- samostatnosť a spoľahlivosť.

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
Strojársky priemysel
personálna agentúra
Počet zamestnancov
100
Adresa a kontakt
třída Kpt. Jaroše 1922/3
602 00 Brno

Kontaktná osoba: Ondusková Adriána
Telefón:+421 948 008 683
Mobil: +421 948 008 683
E-mail: info@meusgroup.eu
www: www.meusgroup.eu