presbium.sk / Ponuky práce / Majiteľ pobočky - vodič/asistent/ regionálny manažér/obchodný zástupca

Majiteľ pobočky - vodič/asistent/ regionálny manažér/obchodný zástupca

Novodobá Sanitka Slovensko

24.05.2017

Ešte raz pre "slabšie" wifiny - horšia kvalita, obsah rovnaký

Posted by Novodobá Sanitka - Slovensko on 28. február 2017

Miesto práce
Slovenská republika
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
30.06.2017
Druh pracovného pomeru
živnosť
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Ponúkame možnosť vlastného podnikania ako majiteľ pobočky (franšízor) konceptu Novodobá Sanitka.
Preprava osôb k lekárovi, do nemocnice či do kúpeľov s asistenciou.
Založenie a riadenie vlastnej pobočky s výhradným zastúpením v regióne.
Iné výhody
• know-how úspešného konceptu
• jednotná propagácia a marketingová podpora
• podpora a poradenstvo pri zahájení podnikania
• zaškolenie a právna podpora
• priebežné poradenstvo a podpora pri rozvoji pobočky
• zázemie úspešnej spoločnosti
• transparentné pravidlá, možnosť rozvoja
Informácie pre uchádzača
Neváhajte, pre každý okres bude len jeden výhradný zástupca. Základné informácie o ponuke voľných regiónov a podmienkach pre podnikanie s konceptom Novodobá Sanitka nájdete na http://www.novodobasanitka.sk/ponuka-spoluprace
(cena licencie 3.000,- - 5.000,- €, mesačný paušálny poplatok 100,- až 200,- € , potrebný automobil SUV)
V prípade, že spĺňate podmienky použite prosím emailový kontakt. Neponúkame pracovný pomer, ponúkame spoluprácu.
Sme franšízorom na základe Master franšízovej licencie Novodobá Sanitka, pre celé územie Slovenska. Novodobá Sanitka sa stala podnikateľom roku 2012 v súťaži T-MOBILE pre ČR. v roku 2016 bola finalistom súťaže Franšizor roku v ČR. V súčasnosti funguje 28 pobočiek po ČR a začíname rozvoj na Slovensku. Našou misiou je poskytovanie pomoci tým ľuďom, ktorí sú na pomoc odkázaní, a ich príbuzní či známi nie vždy majú čas a prostriedky im túto pomoc zabezpečiť vlastnými silami.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz
B
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží
Ďalšie požiadavky na kandidáta
• dodržiavanie konceptu
• komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita
• empatia ku klientom a trpezlivosť
• príjemné vystupovanie, schopnosť sebamotivácie
• dobrá fyzická kondícia
• vodičský preukaz sk. B + prax min. 3 roky

osobná preprava s asistenciou, pre seniorov, imobilných, matky s deťmi a pod.
Iné služby
Forma spoločnosti
zamestnávateľ
Počet zamestnancov
3
Adresa a kontakt
Záhorácka 20/54
901 01 Malacky

Kontaktná osoba: Peter Nagy
E-mail: info@novodobasanitka.sk
www: www.novodobasanitka.sk