Pridať ponuku práce

presbium.sk / Ponuky práce / Vodič nákladného auta- Nemecko

Vodič nákladného auta- Nemecko

MCTPO, s.r.o.

15.05.2017

Miesto práce
Nemecko
Ponúkaný plat (brutto)
3200 - 4200 EUR/mesiac
Termín nástupu
júl 2017
Druh pracovného pomeru
brigáda
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
MCPO, s.r.o. Sokolov hľadá na mesiace júl, august, september 2017 vodiča nákladného automobilu
- s dlhodobými skúsenosťami s riadením (napr. špedícia, stavebná alebo poľnohospodárska firma)
- s vodičským preukazom C a E
- so základnou znalosťou nemeckého jazyka.
Pracovné úlohy:
1. Riadenie nákladného automobilu s prívesom (stroj na prípravu osiva)
2. Príprava stroja na prípravu osiva u zákazníka (pristavenie závitovkového dopravníka)
3. Naplňovanie big benov
4. Čistenie stroja na prípravu osiva
5. Opravné práce

Miesto výkonu práce: Nemecko (Sasko)
Pracovná doba : od pondelka do piatku s prenocovaním v modernom obytnom prívese, víkendy voľné.
V prípade záujmu je možné cez víkendy zostať v Nemecku, možnosť bezplatného ubytovania v penzióne.
Mesačný plat:
3.000,00 € hrubá mzda
2.144,00 € čistá mzda + 1.120,00 € stravné (paušál) = 3.264,00 € netto.
V prípade dobre odvedenej práce dodatočné prémie vo výške 500 až 1000 €.
Žiadosť o miesto posielajte na e-mail: lsg.niesky@gmail.com

Iné výhody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Pozícia je vhodnejšia pre
muža
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - základy
Pozícia vhodná pre absolventa
nie

Poľnohospodárska firma, čistenie a príprava osiva
Poľnohospodárstvo
Forma spoločnosti
zamestnávateľ
Gagarinova 1934
35601 Sokolov
Česká Republika

Kontaktná osoba: Dr. Hans-Juergen Wahl
E-mail: lsg.niesky@gmail.com