presbium.sk / Ponuky práce / Farmaceut Nemecko okolie Bodensee

Farmaceut Nemecko okolie Bodensee

MANA SK s.r.o.

12.05.2017

Miesto práce
Nemecko
ca. 40 km od Bodensee, okr. Ravensburg
Ponúkaný plat (brutto)
od 3200 EUR/mesiac
na základe kolektívnej zmluvy
Termín nástupu
dohodou
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
dohodou
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Lekáreň v menšom kúpeľnom mestečku ca. 30 km od Bodensee v okrese Ravensburg. Mestečko má ca. 10.000 obvyvateľov a mnoho kúpeľných hostí. Pracujte tam, kde iní chodievajú na dovolenku a rekreovať sa.

Ubytovanie v prijateľnej cene Vám bude nájdené priamo budúcim zamestnávateľom. Vzhľadom na kúpeľný charakter mesta je možné, že ubytovanie nebude priamo v tomto meste, čo je vecou dohody.

Základné požiadavky na kandidátov: Ukončené VŠ štúdium farmácie (Magister). Veľmi dobré znalosti NJ (minimálne B2 certifikát alebo iný obdobný doklad potrebný na uznanie vzdelania). Na účasť na pohovore v lekárni postačí byť na jazykový certifikát prihlásený. Absolventi a mladí kandidáti sú vítaní. Očakáva sa pripravenosť kandidáta presťahovať sa do Nemecka, podmienka je odpracovať min. 6 mesiacov. Kandidát získa pracovnú zmluvu na dobu neurčitú priamo s nemeckou lekárňou, sú za neho odvádzané všetky odvody a poistenia. Pracovná doba 40 hodín týždenne, 33 dní dovolenky. Dĺžka pracovnej doby sa zvykne v Nemecku dodržiavať, v prípade dlhšej práce sú Vám nadčasy preplatené, alebo si môžete vybrať dovolenku.

Náš nemecký partner sa spoločne s Vami zúčastňuje pracovného pohovoru. Sme Vám nápomocní pri vybavovaní aprobácie. Cestovné na pracovný pohovor a ubytovanie počas pohovoru Vám bude preplatené.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
Zameranie štúdia
farmácia
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - aktívne
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží
Ďalšie požiadavky na kandidáta
jazykový certifikát z nemeckého jazyka úroveň min. B2, možnosť účasti na pohovore aj keď ste naň prihlásení

Spoločnosť ponúkajúca sprostredkovanie zamestnania v zahraničí špecializovaných pozíciach. Osobný prístup a silný partner v zahraničí sú pre nás samozrejmosťou.
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa a kontakt
Popradská 60
821 06 Bratislava

Kontaktná osoba: Stanislav Čistý
Telefón:+421948899842
E-mail: info@mana-sk.sk
www: www.mana-sk.sk