Pridať ponuku práce

presbium.sk / Ponuky práce / Práca vo výrobe v Anglicku

Práca vo výrobe v Anglicku

Universal Consulting

11.05.2017

Miesto práce
Veľká Británia
Slovenská republika
Zahraničie ostatné
Česká republika
Cyprus
Newbury,Veľká Británia
Ponúkaný plat (brutto)
7,50-10,80 GBP
Termín nástupu
dohodou
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
31.05.2017
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- aktuálne zamestnávateľ obsadzuje miesta do prevádzky s potravinárskymi výrobkami ako majonézy, marinády, dressingy, džemy, omáčky
- obsluha strojov na prípravu, výrobu a balenie výrobkov
- v závode je teplo /nejedná sa o studené prostredie/
- nastavovanie strojov a ich údržba
- drobné opravy strojovmachine_operator
- udržiavanie čistoty strojov a pracoviska
- kontrola kvality výrobkov
- etiketovanie, balenie výrobkov
Iné výhody
- denná/poobedná zmena: 7,50 GBP v hrubom/hod.
- nočná zmena: 9 GBP v hrubom/hod. (po polnoci).
- počas zmeny máte nárok na dve 30 minútové prestávky, kde jedna z nich je platená
Možnosť zvýšenia mzdy už po troch odpracovaných mesiacoch, v prípade, že sa stanete kmeňovým zamestnancom, kedy sa mzda zvyšuje o 10% ranná zmena (£8,25), 15% poobedná zmena (£8,60), 20% nočná zmena (£ 10,80 GBP).
Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom.
Informácie pre uchádzača
Budete pracovať pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na britskom trhu, ktorá svojim zamestnancov poskytuje veľa benefitov, osobný prístup, Vianočnú párty, či Ocenenie pracovníka roka.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Pozícia je vhodnejšia pre
muža vo veku od 18 do 45 rokov
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - mierne pokročilý
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží
Ďalšie požiadavky na kandidáta
znalosť anglického jazyka na úrovni B1-B2 (mierne pokročilá znalosť angličtiny – bude ju potrebovať k práci na komunikáciu s Vašimi kolegami a treba rozumieť inštrukciám od Vášho nadriadeného)
- skúsenosti s prácou vo výrobe výhodou
- motivácia a chuť dlhodobo pracovať vo Veľkej Británii.
- flexibilita (ochota pracovať v trojzmennej prevádzke)

Universal Consulting je oficiálna slovenská náborová spoločnosť. Pre našich klientov v zahraničí zabezpečujeme výber a selekciu slovenských, českých, maďarských uchádzačov o prácu, ako i uchádzačov z iných krajín Európskej Únie.
Sme na trhu od r. 2002. Ročne zabezpečíme prácu cca 1 100 uchádzačom a naše štatistiky hovoria o celkovom množstve sprostredkovaných zamestnaní vo výške 12.000.
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
personálna agentúra
Počet zamestnancov
10
Adresa a kontakt
Štúrovo námestie 18
911 01 Trenčín

Kontaktná osoba: Recruitment team
Telefón:0327440174
E-mail: zivotopis@universalconsulting.sk
www: www.universalconsulting.sk