presbium.sk / Ponuky práce / SI KOMUNIKATÍVNY A AMBICIÓZNY ČLOVEK S DUŠOU OBCHODNÍKA?

SI KOMUNIKATÍVNY A AMBICIÓZNY ČLOVEK S DUŠOU OBCHODNÍKA?

Gabriela Dzugasová

30.04.2017

Miesto práce
Bratislava
Bratislava
Ponúkaný plat (brutto)
1000 - 8000 EUR/mesiac
fix + variabilná zložka - provízie a bonusy
Termín nástupu
2.5.2017
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
31.6.2017
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Hľadám do svojho tímu šikovných, komunikatívnych a hlavne ambicióznych ľudí, ktorí chcú mať možnosť ovplyvňovať výšku svojho platu a záujem sa kariérne a osobnostne rozvíjať. Ak ste sa v tom popise našli a máte záujem o spoluprácu, napíšte mi na nižšie uvedený kontakt. Uvádzam bližšie informácie ohľadom práce:
náplňou práce je telefonická a mailová komunikácia s novými aj existujúcimi klientmi, dohadovanie si osobných stretnutí v priestoroch našej kancelárie, poskytovanie kompletnej starostlivosti pre zákazníkov, realizácia úloh zadaných manažérom. Svojich pracovníkov si kompletne zaškolíme, nie je potrebná predchádzajúca prax. Uchádzači s obchodníckymi schopnosťami sú vítaní, nie je to však podmienkou.

Pracuje sa od pondelka do piatku, víkendy + sviatky voľné. Pracovná doba od 09:00-17:30. Poskytujeme trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú so skúšobnou dobou 3 mesiace. Možnosť rýchleho kariérneho postupu u šikovných a samostatných pracovníkov. Vyžadujeme však disiplínu a vysoké pracovné nasadenie.

Mzdové podmienky - fixná zložka 1.000 € brutto (stála, bez ohľadu na výsledky) + variabilná zložka (po zapracovaní tvorí väčšinovú časť výplaty) stravné lístky.
Iné výhody
Ponúkame tiež motivujúce firemné bonusy za výsledky, služobný tablet a telefón, či firemné párty a akcie na Slovensku aj v zahraničí.
Pri vysokom pracovnom nasadení a zodpovedajúcim výsledkom možnosť práce aj na nových zahraničných pobočkách.
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu ma kontaktujte zaslaním Vášho CV na e-mail : gabika.dzugasova@gmail.com a s vybranými uchádzačmi sa dohodneme na termíne osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Pozícia je vhodnejšia pre
vek od 18 do 40 rokov
Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - materinský jazyk alebo Český jazyk - materinský jazyk
Počítačové znalosti - používateľ
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Používateľ MS Windows - pokročilý
Pozícia vhodná pre absolventa
áno
Ďalšie požiadavky na kandidáta
- komunikatívnosť a samostatnosť
- disciplína a vysoké pracovné nasadenie
- záujem o kariérny a osobný rozvoj
- samostatnosť
- vytrvalosť

Sme spoločnosť zaoberajúca sa najprestížnejším sektorom finančného trhu - obchodovaniu s cennými papiermi.
Reklama, propagácia, PR
Forma spoločnosti
zamestnávateľ
Adresa a kontakt
Einsteinova 24
Bratislava
851 01

Kontaktná osoba: Gabriela Dzugasová
Telefón:0911562114
E-mail: gabika.dzugasova@gmail.com