presbium.sk / Ponuky práce / Sadrokartonisti- Holandsko/Nemecko (od 1950€/netto/mesiac)

Sadrokartonisti- Holandsko/Nemecko (od 1950€/netto/mesiac)

DK Recruitment Services

27.04.2017

Miesto práce
Holandsko
Ponúkaný plat (brutto)
od 1950 EUR/mesiac
Termín nástupu
ihned
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Hľadáme sadrokartonistov, ktorí majú dlhodobé skúsenosti s touto prácou. Jedná sa o rozličné sadrokartonážne práce. Pracuje sa na rôznych projektoch po celom Holandsku alebo Nemecku.
Uchádzači by mali mať skúsenosti s prácami ako:
- montáž stropných konštrukcií, priečkových stien s následným vyplnením izolácie
- vypĺňanie zvukovou izoláciou, lepenie zvukovo-izolačných pások po obvode steny
- rezanie (sadrokartónu, profilov, pásky), skrutkovanie, skracovanie, predlžovanie ALU profilov
- realizácie spojov a rohov medzi sadrokartónovými doskami (pásky, ALU profily – vnútorné a vonkajšie rohy)
- dokončovacie práce (tmelenie, páskovanie, brúsenie, zahladzovanie a pod.)

Iné výhody
- mzda od 1950€ Netto /173hod/mesiac
- mzda vyplácaná týždenne, pracovný úväzok: 40 hodín týždenne + možné nadčasy
- ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom
¬- pomoc so všetkými registráciami
- práca je na hlavný pracovný pomer, zahraničnú zmluvu
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám emailom:
- podrobne rozpísaný životopis anglickom alebo nemeckom jazyku
- fotografiu tváre
- výučný list, certifikáty
- referencie od predošlých zamestnávateľov za posledné roky
K dispozícii sme Vám emailom: info@dkrs.sk, telefonicky:0911 279 723, 0910 901 936, 047/5622620.
Web: www.dkrs.sk alebo Facebook: DK Recruitment Services.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - aktívne alebo Nemecký jazyk - aktívne
Vodičský preukaz
B
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží
Ďalšie požiadavky na kandidáta
- vyžaduje sa prax v odbore min. 3 roky za posledných 5 rokov
- komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- vlastné auto k dispozícii je veľkou výhodou
- vlastné náradie
- dobrý zdravotný stav
- presnosť, zodpovednosť, flexibilita

personálna agentúra zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do zahraničia
Iné neuvedené oblasti
personálna agentúra
Počet zamestnancov
7
Adresa a kontakt
K.Mikszátha 6
979 01 Rimavská Sobota

Kontaktná osoba: Radka Murtinova
Telefón:+421911279723
E-mail: info@dkrs.sk
www: www.dkrs.sk