práca, ponuky práce, profesia, kariéra

Úvodná stránka · Vstup pre firmy · Vstup pre uchádzačov

Ponuky práce (241) / Pracovne ponuky - Juzne Nemecko

Pracovne ponuky - Juzne Nemecko

PSE Personal Sevice

ID: 636

Miesto práce
Nemecko
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Firma PSE – Personal Service GmbH,
hľadá motivovaných zamestnancov pre región Južné Nemecko Na pozície.
Elektrikári
Murári
Stolári
Maliari
Moznost nadcasov! Podmienka - Vyucených v obore, s praxou a komunik. nemcinou.

Skúsené Chyzné – Zimmermädchen Podmienka –s komunik. nemcinou. Prax – výhoda

Vodici kamionu s ADR osvedcením výhoda, kkv, karta vodica, NJ min. základy.

Dalej hladáme.
Skladníkov - nakladanie a vykladanie balíkov – základy NJ.
Skladnikov - práca s el. vozíkmi - základy NJ.
Skladníkov na VZV – preukaz a komunik. nemcina.

Bližšie info mailom.
Ponúkame.
Práca na nemecku zmluvu - ziadne TURNUSY !
Mzda podľa nemeckého tarifného práva iGZ
Ubytovanie zabezpečené za poplatok
Starostlivosť o Vás cez kontaktné osoby
Trvalé zamestnanie /prídavky na deti/.

Detailný Životopis s fotkou v NJ posielajte prosím na Mail-adresu. slowakei@pse-personal. de
V prípade otázok sme Vám k dispozícii na tel. čísle: 0903 921 701

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - základy a Nemecký jazyk - mierne pokročilý a Nemecký jazyk - aktívne
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží

Nemecka personalna agentura - sprostredkovanie prace do Nemecka juzneho
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
personálna agentúra
Počet zamestnancov
12
Adresa a kontakt
Schwanenstraße 18
88 400 Biberach

Kontaktná osoba: Letkova
Mobil: 0903921701
E-mail: slowakei@pse-personal.de

Životopisy, ktoré vyhovujú pracovnej ponuke:

Vytvorte si u nás životopis aj vy a my vám nájdeme prácu. Vytvoriť životopis

životopis - Zdravotníctvo, Administratíva, Gastronómia

Romana

Alex

Ingrid

životopis - Pracovnicka

Beata

Monika

životopis - Životopis

Stanislava

MILADA

životopis - Lakovač

Stanislav

životopis - Robotnik-sofer

Mario

životopis - Kaderníčka

Natália

životopis - Marekov životopis

Marek

životopis - Slovenský životopis bez fotky

Alexandra

miloslav

životopis - ukončená obchodná akadémia maturita

Martina

životopis - Vodič alebo je to jedno rád sa naučím niečo nove

Oliver

životopis - Životopis Katarína Kučerková

Katarína

František

Anna

životopis - Polnohospodarka s 1,5 praxou ako predavacka

Marcela

životopis - Absolventka SŠ

Zuzana

životopis -  Opatrovatelka

Marta

Ivana

Stefan