Pridať ponuku práce

presbium.sk / Ponuky práce / Spolocnicka,spolocnicky*

Spolocnicka,spolocnicky*

rekl.agentura

04.04.2017

Miesto práce
Bratislava
Ponúkaný plat (brutto)
450 - 4500 EUR/mesiac
Druh pracovného pomeru
brigáda
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Vážené dámy, prezentujte sa ako luxusná spoločníčka | VIP spoločníčka a staňte sa finančne i časovo nezávislou. Ponúkame vám vytvorenie veľmi úspešnej prezentácie za účelom sprevádzania klientov na najvyššej možnej úrovni. Aké sú naše podmienky? Našu ponuku nájdete na stránke www.spolocnicka.net

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Pozícia je vhodnejšia pre
ženu vo veku od 18 do 40 rokov
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - mierne pokročilý alebo Nemecký jazyk - mierne pokročilý
Pozícia vhodná pre absolventa
áno

Vážené dámy, zaujíma vás práca luxusnej spoločníčky, vytvoríme vám veľmi úspešnú web prezentáciu. Sme silná spoločnosť, s viac ako 12 ročnými skúsenosťami. Dôverujte nám.
Čo všetko vám ponúkame a aké sú naše podmienky nájdete na stránke www.spolocnicka.net
Cestovné kancelárie, agentúry a pod.
Adresa a kontakt
Bratislava

Kontaktná osoba: Andrea
Mobil: 0948512161
E-mail: officerpp2006@gmail.com