Pridať ponuku práce

presbium.sk / Ponuky práce / Manager, odborny asistent

Manager, odborny asistent

Zuzana Vesela

02.04.2017

Miesto práce
Žilina
hlavný pracovný pomer
vedľajší pracovný pomer
brigáda
živnosť
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky: Obchodný manažér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Ak si ambiciózny mladý človek s túžbou po managérskej práci s kariérnym rastom, hľadáme práve teba na doobsadenie viacerých prac.pozícii – managér, špecialita, asistent kompletného finančno - ekonomického trhu. Pracovná náplň je zameraná na prácu s klientmi - kompletné finan-ekonom. kontroly a na managérske pozície - kariérny rast. HPC/VPC, rekvalifikácia grátis.
Ponúkaný plat: dohodou
Iné výhody: Výhodou je kompletná bezplatná rekvalifikácia a dlhodobá pomoc vedúceho, flexibilný pracovný čas a zabezpečenie pracovných priestorov v dobrom prac. kolektíve.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší, živnosť
Informácie pre uchádzača: Vyhovujúci kandidáti budú telefonicky pozvaní na individuálne odprezentovanie sa. Životopisy na email zidekova.praca@gmail.com, tel. +421 911 149 465
Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti: Schopnosť kariérneho rastu a práce na sebe, komunikatívnosť a hodnotovosť človeka.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží

Spoločnosť zameraná na profi prácu s kompletným finančým trhom a jeho možnosťami.
Bankovníctvo, peňažníctvo
Forma spoločnosti
zamestnávateľ
Adresa a kontakt
Žilina

Kontaktná osoba: Židekova
E-mail: financnymaklerzilina@gmail.com