presbium.sk / Ponuky práce / Montážnik, montér,operátor České Budejovice 100 kč

Montážnik, montér,operátor České Budejovice 100 kč

MEUS s.r.o.

29.03.2017

Miesto práce
Česká republika
Juhočeský kraj
České Budejovice
Ponúkaný plat (brutto)
100 kč/hod. v čistom
Termín nástupu
18.04.2017
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Práca pre mužov, vhodná aj pre ľudí bez praxe. Jednoduchá montáž, manipulácia s materiálom -výroba dielcov na karavány, závesov, servisné klapky (nie je to práca na linke).
Mzda 100 kč/hod. v čistom.
Iné výhody
- turnusová práca 20 dni v práci 10 dni doma
- príspevok na cestu 1 100 kč / turnus, pri 220 hodinách
- príspevok na stravu 1 100 kč / turnus, pri 220 hodinách (stravovanie priamo v závode)
- 12 hodinové pracovné zmeny (pracuje sa aj v sobotu, nedeľu)
- ubytovanie zabezpečené, platí firma
- práca na pracovnú zmluvu, zmluva na dobu neurčitú
Informácie pre uchádzača
manuálna zručnosť, samostatnosť, dobrý zdravotný stav

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Pozícia je vhodnejšia pre
muža
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží
Ďalšie požiadavky na kandidáta
v prípade záujmu nám zašlite životopis na e-mail: info@meusgroup.eu alebo volajte na tel.číslo 0948 008 683, 0911 886 924.

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
Strojársky priemysel
personálna agentúra
Počet zamestnancov
100
Adresa a kontakt
třída Kpt. Jaroše 1922/3
602 00 Brno

Kontaktná osoba: Ondusková Adriána
Telefón:+421 948 008 683
Mobil: +421 948 008 683
E-mail: info@meusgroup.eu
www: www.meusgroup.eu