Pridať ponuku práce

presbium.sk / Ponuky práce / Seřizovač vstřikovacího lisu

Seřizovač vstřikovacího lisu

Safa Czech Republic Group s. r. o.

15.03.2017

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Liberecký kraj
Jablonec nad Nisou
Termín nástupu
Ihned
Druh pracovného pomeru
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Pro našeho klienta, který se zaměřuje na výrobu plastových dílů pro automotive, hledáme zaměstnance na pozici: SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍHO LISU.

Místo výkonu práce je Jablonec nad Nisou

Popis činnosti zaměstnance:

•Výměna forem na lisech Engel, Krauss Maffei – do velikosti 1700kN
•Nastavování parametrů stroje podle výrobků
•Následování pracovních postupů dle pracovních instrukcí pro seřizovače
•Nepřetržitý provoz – 12ti hodinové směny – 2 dny den, 2 dny noc, 4 dny volno
Iné výhody
Co Vám nabízíme:

•Perspektivní práce v renomované společnosti
•Příležitost k seberealizaci a profesnímu růstu
•Nástupní mzda 20 500 Kč + 3 000 Kč pohyblivá složka mzdy + příplatky nad rámec zákoníku práce
•Průměrná mzda po zapracování 25 000 Kč a více, možnost přesčasů a tak i vyšších výdělků
•Zaměstnanecké benefity
Informácie pre uchádzača
Jak se přihlásit?

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky a máte zájem o námi nabízenou pozici, zavolejte na číslo +420 602 719 619 nebo nám zašlete svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!!

Kontakt:

SAFA Czech Republic Group, s.r.o.
Telefon: +420 602 719 619
Email: safagroup@safagroup.cz

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží
Ďalšie požiadavky na kandidáta
Co od Vás Požadujeme:

•Vzdělání ve strojírenském oboru
•Praxe na pozici seřizovače vstřikolisů 12 měsíců
•Zodpovědnost
•Důslednost, samostatnost

Informácie o spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti
Personální agentura
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Forma spoločnosti
personálna agentúra
Adresa a kontakt
Vyšehradská 1349/2
128 00 Praha 2 – Nové Město

Kontaktná osoba: Renáta Drapáková
Mobil: +421919079066
E-mail: safagroup@safagroup.cz
www: www.safaczech.cz