Pridať ponuku práce

presbium.sk / Ponuky práce / *Spoločníčky, spoločníčka*

*Spoločníčky, spoločníčka*

rekl.agentura

02.03.2017

Miesto práce
Bratislava
Ponúkaný plat (brutto)
450 - 4500 EUR/mesiac
Termín nástupu
asap
Druh pracovného pomeru
brigáda
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Dámy,slečny,študentky,mamičky na materskej dovolenke......chcete zlepšiť svoju finančnú situáciu? Prezentujte sa ako luxusné spoločníčky a zmeňte svoj život k lepšiemu. Ponúkame vám vytvorenie profesionálnej prezentácie - garantujeme OKAMŽITÉ ponuky na stretnutia bez vstupných poplatkov. Všetky podrobné informácie nájdete na www.spolocnicka.net

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Pozícia je vhodnejšia pre
vek od 18 do 40 rokov
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - mierne pokročilý alebo Nemecký jazyk - mierne pokročilý
Pozícia vhodná pre absolventa
áno

Vážené dámy, zaujíma vás práca luxusnej spoločníčky, vytvoríme vám veľmi úspešnú web prezentáciu. Sme silná spoločnosť, s viac ako 12 ročnými skúsenosťami. Dôverujte nám.
Čo všetko vám ponúkame a aké sú naše podmienky nájdete na stránke www.spolocnicka.net
Cestovné kancelárie, agentúry a pod.
Adresa a kontakt
Bratislava

Kontaktná osoba: Andrea
Mobil: 0948512161
E-mail: officerpp2006@gmail.com