Pridať ponuku práce

presbium.sk / Ponuky práce / Obchodný zástupca

Obchodný zástupca

v&p slovakia, s.r.o.

13.02.2017

Miesto práce
Slovenská republika
Košice
Prešovský kraj
Ponúkaný plat (brutto)
800 - 1200 EUR/mesiac
hlavný pracovný pomer
vedľajší pracovný pomer
brigáda
živnosť
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
OBCHODNÝ ZÁSTUPCA - Pre región Východné Slovensko
Nemecká farmaceuticko - kozmetická spoločnosť hľadá obchodných zástupcov pre Košický a Prešovský Kraj.
Prax v obchode výhodou no nie je podmienkou.
Možnosť samostatného pôsobenia v teréne po zapracovaní možnosť získanie služobného auta aj na súkromné účely bez GPS!
Náplň činnosti je budovanie distribúcie tovaru nemeckej firmy v rôznych komoditách - ambulancie/ nemocnice/ kozmetické salóny/ fitness centrá.
Naša firma je vysoko etablovaná na medzinárodných trhoch a je s vysokým obratovým nárastom každý rok.

Firma ponúka:
Kompletné zaškolenie produktového portfólia.
Školenie komunikačných zručností.
Zaručený kariérny rast.

Mzda: 800- 1200 EUR podľa výkonu s mesačným percentuálnym bónusom.

Ponuka je mimoriadne aktuálna pre tých, čo sa radi realizujú samostatne. Práca na hlavný pracovný pomer, vedľajší pracovný pomer, brigáda, pre matky na materskej dovolenke, alebo popri štúdiu. Posielajte svoj životopis mailom, budeme vás iste kontaktovať.
Pre rýchle informácie o pozícii volajte!

Meno: Boris VELAT
Telefon: 0902310553
E-mail: borisvelat@gmail.com

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Pozícia vhodná pre absolventa
áno

Obchodná činnosť
Iné obchodné činnosti
Forma spoločnosti
zamestnávateľ
Adresa a kontakt
KE

Kontaktná osoba: Boris VELAT