presbium.sk / Ponuky práce / Operátor výroby Nová Dubnica - cestovné na pohovor preplatíme

Operátor výroby Nová Dubnica - cestovné na pohovor preplatíme

Index Noslušs.r.o.

04.02.2017

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Nová Dubnica
Termín nástupu
assap
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
28.2.2017
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- osádzanie súčiastok, nosenie rámov - s praxou aj bez praxe
- manuálna zručnosť, šikovnosť pri práci s komponentami
- ochota pracovať a zdokonaľovať sa v praxi
- práca na zmeny zvýhodnená príplatkami nad rámec zákona
- montáž skupín a podskupín podľa zadaného postupu - šikovných zaškolíme
- prax s ručným osádzaním výhodou, nie podmienkou - šikovných zaškolíme
- znalosť spájkovania, čítanie dokumentácie- výhodou - mzdové zvýhodnenie
- vyhláška § 21 a vyššia výhodou - mzdové zvýhodnenie
- práca s PC, nastavovanie programu - mzdové zvýhodnenie
- znalosť v oblasti elektro - výhoda
- práca v čistom a suchom prostredí
- práca v nepretržitej prevádzke
Iné výhody
- práca na trvalý pracovný pomer
- dochádzkový bonus 35,00 EUR,
- preplatenie cestovného pri účasti na pohovore nad 20 km
- osobné hodnotenie a bonus za kvalitu,
- príplatky za poobedné a nočné zmeny nad rámec zákona,
- stravovanie v závodnej jedálni / obed, večera /
- SL - aj nad rámec zákona,
- firemný autobus,
- cestovný príspevok,
- bezplatné ubytovanie, alebo príspevok na bývanie,
- športové, alebo kultúrno-spoločenské benefity,
- nový-výhodnejší spôsob odmeňovania,
- postup do vyššej mzdovej tarify,
- cestu na pohovor vám preplatíme
Informácie pre uchádzača
Zaujal Vás inzerát ?
1. krok spravíte Vy tým, že nám pošlete email na: praca@indexnoslus.sk
Nezabudnite na konci Vašej správy dopísať: \"Inzerát som našiel/a na presbium.sk\"
2. krok spravíme my tým, že Vám zavoláme v najbližší pracovný deň(preto uveďte na seba telefónne číslo) a povieme si bližšie info a dohodneme si stretnutie

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
študent strednej školy
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží
Ďalšie požiadavky na kandidáta
- manuálna zručnosť, šikovnosť,
- ochota sa učiť nové veci,
- dobrý zrak, flexibilita pri práci,
- elektro-vzdelanie výhodou - nie podmienkou,
- práca vhodná pre mužov, ženy a absolventov

Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)
personálna agentúra
Počet zamestnancov
150
Adresa a kontakt
Prešovská 38,Bratislava

Kontaktná osoba: Letková Andrea
Telefón:0918 584 979
Mobil: 0918 584 979
E-mail: praca@indexnoslus.sk
www: www.indexnoslus.sk