Pridať ponuku práce

presbium.sk / Ponuky práce / Farmaceut Schwarzwald

Farmaceut Schwarzwald

MANA SK s.r.o.

31.01.2017

Miesto práce
Nemecko
turisticky obľúbená oblasť
Ponúkaný plat (brutto)
3280 - 4000 EUR/mesiac
Termín nástupu
marec 2017
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
marec 2017
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Farmaceut v lekárni v oblasti Schwarzwald. Mesto s ca. 20 tis. obyvateľmi, veľmi obľúbený turistický cieľ, nádherné prostredie, ca. 60 km od Stuttgartu.
Mestská lekáreň, 6-8 zamestnancov. Nástup od marca 2017.

Základné požiadavky na kandidátov: Ukončené VŠ štúdium farmácie (Magister. Veľmi dobré znalosti NJ (minimálne B2 certifikát alebo iný obdobný doklad). Na účasť na pohovore v lekárni postačí byť na certifikát prihlásený, Absolventi a mladí kandidáti sú vítaní, Pripravenosť kandidáta presťahovať sa do Nemecka, podmienka je odpracovať min. 6 mesiacov. Kandidát získa pracovnú zmluvu na dobu neurčitú priamo s nemeckou lekárňou, sú za neho odvádzané všetky odvody a poistenia. Pracovná doba 40 hodín týždenne, 33 dní dovolenky.

Náš nemecký partner sa spoločne s Vami zúčastňuje pracovného pohovoru. Sme Vám nápomocní pri vybavovaní aprobácie. Pre viacero informácii nás môžete kedykoľvek kontaktovať.
Iné výhody
zaučenie pod vedením majiteľa alebo skúsenejších kolegov
dovolenka podľa kolektívnej zmluvy 33 dní
pracovná doba 40 hodín týždenne
Informácie pre uchádzača
Radi Vás privítame na pohovore, kde Vám vysvetlíme celý proces výberového konania a zistíme Vaše preferencie. V prípade, ak budeme mať lekáreň zodpovedajúcu Vašim požiadavkám, Vás budeme kontaktovať. Po Vašom súhlase zašleme lekárne Vás životopis, následne Vás lekáreň pozve na pohovor, kde Vám bude poskytnutá pracovná zmluva. Doba na vybavenie aprobácie predstavuje 1-3 mesiace v závislosti od spolkovej krajiny.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
Zameranie štúdia
farmácia
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - aktívne
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží
Ďalšie požiadavky na kandidáta
ukončené štúdium farmácie, B2 jazykový certifikát z nemeckého jazyka

Spoločnosť ponúkajúca sprostredkovanie zamestnania v zahraničí špecializovaných pozíciach. Osobný prístup a silný partner v zahraničí sú pre nás samozrejmosťou.
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa a kontakt
Popradská 60
821 06 Bratislava

Kontaktná osoba: Stanislav Čistý
Telefón:+421948899842
E-mail: info@mana-sk.sk
www: www.mana-sk.sk