Pridať ponuku práce

presbium.sk / Ponuky práce / Ekonomicko – finančna firma

Ekonomicko – finančna firma

Zuzana Vesela

21.01.2017

Miesto práce
Považská Bystrica
Čadca
Martin
Žilina
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Hľadáme správnych mladých ľudí na vedúce pozície z dôvodu rozširovania kancelárskych ekonom-finančných centier nižšie uvedených miest, práca je zameraná na kompletný trh a jeho možnosti (projekty, audity fyzických a právnických osôb)
Nepracujeme formou kvantity, ale kvality odvedenej práce a dobrého mena.

- flexibilný pracovný čas
- odborná pomoc profesne starších kolegov a kvalitný systém vzdelávania (bezplatná rekvalifikácia)
- reprezentatívne priestory v centre mesta
- možnosť garantovaného kariérneho rastu
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)

Ak sa chcete uchádzať o tieto pozície, zašlite životopis na mail zidekova.praca@gmail.com. Na pohovor budú pozvaní len vybraní záujemcovia, tel. +421 911 149 465.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží

Spoločnosť zameraná na profi prácu s kompletným finančým trhom a jeho možnosťami.
Bankovníctvo, peňažníctvo
Forma spoločnosti
zamestnávateľ
Adresa a kontakt
Žilina

Kontaktná osoba: Židekova
E-mail: financnymaklerzilina@gmail.com