Pridať ponuku práce

presbium.sk / Ponuky práce / Elektronik

Elektronik

Safa Czech Republic Group s. r. o.

16.01.2017

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Stredočeský kraj
Kněžmost
Ponúkaný plat (brutto)
24000 - 30000 /mesiac
Termín nástupu
Ihned
Druh pracovného pomeru
hlavný pracovný pomer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Pro našeho významného klienta, který je dodavatelem pro automobilový průmysl hledáme zaměstnance / zaměstnankyni na pozici: ELEKTRONIK/ELEKTRIKÁŘ/ELEKTROMECHANIK.

Místo výkonu práce: Kněžmost u Mladé Boleslavi

Popis činnosti zaměstnance:

•Jedná se o 3 směnný provoz
•Provádění preventivních prohlídek strojů a zařízení
•Provádění oprav, úprav a změn strojů
•Provádění úpravy programu strojů vedoucí k zefektivnění výroby (vyfukovací stroje)
•Aktivní podpora TPM implementace
•Vytipovávání náhradních dílů a preventivních servisních činností
•Vedení příslušné dokumentace a spolupráce s externími servisními techniky
•Zodpovědnost za převzetí oprav od externích firem
•Analýza dat poruch strojů, identifikace potřeb a koordinace akčních plánů
Iné výhody
Co Vám nabízíme:

•Zázemí stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
•Motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu
•Možnost dalšího firemního vzdělávání
Odpovídající finanční ohodnocení
•Náborový příspěvek 10 000,- po odpracování 3 měsíců (bez výpadku)
•Nástupní mzda od 120,-/hod pro kandidáty bez praxe
•Nástupní mzda od 150,-/hod pro kandidáty s prokazatelnou praxí
Informácie pre uchádzača

Co od Vás Požadujeme:

•Vzdělání v oboru elektro §5 Vyhl.50/78 Sb., §6 výhodou
•Znalost technické dokumentace
•Znalost práce na PC (zejména MS Office)
•Znalost SIMATIC S5, S7 výhodou
•Aktivní přístup k řešení problémů a ochotu učit se novým věcem

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží

Informácie o spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti
Personální agentura
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Forma spoločnosti
personálna agentúra
Adresa a kontakt
Vyšehradská 1349/2
128 00 Praha 2 – Nové Město

Kontaktná osoba: Renáta Drapáková
Mobil: +421919079066
E-mail: safagroup@safagroup.cz
www: www.safaczech.cz