práca, ponuky práce, profesia, kariéra

Úvod · Vstup pre firmy · Vstup pre uchádzačov

Ponuky práce (134) / Právnik

Právnik

ERS Profession spol. s r.o.

ID: 423

Miesto práce
Bratislava
Ponúkaný plat (brutto)
pri osobnom pohovore
Termín nástupu
asap
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
10.12.2012
hlavný pracovný pomer
živnosť
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- vedenie korporátnej agendy
- príprava, posudzovanie, pripomienkovanie a tvorba návrhov zmlúv najmä v oblasti stavebného práva, obchodného práva, práva nehnuteľnosti
- zastupovanie spoločnosti v jednaní pred súdmi, správnymi orgánmi a exekútormi
- príprava súdnych podaní
- tvorba podnikových smerníc
Iné výhody
- príjemné a moderné pracovné prostredie
- priestor pre sebarealizáciu a karierny rast
- dynamický kolektív
- teambuildingové aktivity
- flexibilný pracovný čas
- fitness
- motivujúce platové ohodnotenie
- 3 dni na preliečenie v prípade PN
Informácie pre uchádzača
Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem, svoje štruktúrované životopisy s motivačným listom zasielajte prosím na adresu: a.ruhigova@ersholding.sk. V prípade veľkého počtu žiadostí budeme spätne kontaktovať len uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše kritéria na predvýber do prvého kola pohovorov. Ďakujeme za pochopenie. Prosíme záujemcov o pracovnú pozíciu, aby poslali profesný životopis spolu so súhlasom na spracovanie a uchovávanie osobných údajov v tomto znení: Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v spoločnosti ERS Profession, s.r.o.. Poskytnuté osobné údaje môžu byť spracované a uchovávané pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 20 ods. 3 zákona č. 428/2002 Zb je súhlas možno kedykoľvek odvolať v spoločnosti ERS Profession, spol. s r.o.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
Zameranie štúdia
právne
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - aktívne
Počítačové znalosti - používateľ
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Pozícia vhodná pre absolventa
nezáleží
Ďalšie požiadavky na kandidáta
- komunikačné schopnosti
- tímová spolupráca
- organizačné schopnosti
- odolnosť voči stresu
- služba zákazníkom
- tvorivosť, inovácia a otvorenosť k zmenám
- samostatnosť
- flexibilita - kooperácia -cit pre detail

Obchodná spoločnosť sa primárne sústreďuje na administratívne, ekonomické, stavebné a realizačné činnosti, poradenskú činnosť v oblasti personalistiky a miezd
Iné služby
Forma spoločnosti
zamestnávateľ
Počet zamestnancov
20
Šamorínska 10
821 06 Bratislava

Kontaktná osoba: Alena Ruhigová
Mobil: 0944 483487
E-mail: a.ruhigova@ersholding.sk

Vytvorte si u nás životopis a my vám nájdeme prácu. Vytvoriť životopis

životopis - CV_ZBôbiková

Zuzana

Mária

životopis - Právnik s 3 ročnou praxou v trestnom práve

Štefan