práca, ponuky práce, profesia, kariéra

Úvod · Vstup pre firmy · Vstup pre uchádzačov

Asistent, asistentka manažéra, reklamný pracovník

Obchodná spoločnosť - Adriana Mesíková

ID: 196

informácie o pracovnom mieste

miesto práce
Bratislavský kraj
Trnavský kraj
Trenčiansky kraj
Nitriansky kraj
práca z domu
ponúkaný plat (brutto)
od 1000 EUR/mesiac
termín nástupu
ihneď
druh pracovného pomeru
živnosť
náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Chcete nadštandardne zarábať a byť v pohodlí svojho domova? Ponúkam prácu z domu, stačí PC, pripojenie na internet a telefón. Náplňou práce je zadávanie cielenej inzercie, mailová a telefonická komunikácia s klientom, organizovanie stretnutí pre manažéra. Po zapracovaní je práca na ŽL – nie je potrebný pri začatí spolupráce. Viac info zašlem mailom.
iné výhody
Flexibilný pracovný čas, firemné benefity, nadštandardné finančné ohodnotenie, príjemný kolektív, odborné školenia
informácie pre uchádzača
Po zapracovaní je práca na ŽL – nie je nutný pri nástupe, cca po 6 mesiacoch, alebo keď príjem presiahne 1000€

požiadavky na zamestnanca

požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
požadovaná prax
prax nie je podmienkou
pozícia vhodná pre absolventa
áno
ďalšie požiadavky na kandidáta
Cieľavedomosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, schopnosť učiť sa novým veciam

informácie o spoločnosti

stručná charakteristika spoločnosti
obchodná spoločnosť
hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Reklama, propagácia, PR
forma spoločnosti
zamestnávateľ
adresa a kontakt
Svätovojtešská 19
Bratislava

kontaktná osoba: Adriana Mesíková
mobil: 0903247663
e-mail: mesikova.ps@gmail.com
životopis - Studentka so statnicou z aj

Kamila

životopis - Životopis

Erika

Aneta

Michaela

Veronika

životopis - Absolventka PFKU RK

Anna

životopis - Životopis- Petra Rožárová, ukončená Obchodná akademia s maturitou

Petra

životopis - Brigáda

Silvia

životopis - Tecnickoadministrativná pracovníčka - podnikanie v remeslách a službách

Silvia

životopis - Ja

Monika

životopis - Absolventka Obchodnej akadémie

Gabriela

životopis - absolvent. prax administrativny pracovnik polícia, ukoncene stred.vzdelanie odb.Obchod a podnikanie v cestovnom ruchu v zahranici

Dominika

Peter

životopis - Absolventka SŠ - Manažment regionálneho CR

Jana

Pavol

životopis - Absolvent Akadémie Policajného zboru, odbor ochrana osôb a majetku

Peter

Igor

Michaela

životopis - Administratíva, učiteľ – absolvent Fif UK

Kitti

životopis - manažér- absolvent

Katarína

Miriama

erika

životopis - Asistentka

Lucia

životopis - Administrativna pracovnicka - 15 rocna prax, BA

Michaela

Ivana

životopis - Absolventka SPŠE- odbor TIS

Mária

životopis - Financie, manažment, audit a účtovníctvo - všetko čo ma zaujíma

Dana

životopis - Učiteľ AJ kvalifikovany, prax 6 rokov

Miroslava

Anna

životopis - Absolvent EUBA personalny manazment

Zuzana

životopis - administratívne práce,prax 5 rokov-vedúca ŠJ

Erika

životopis - Kreatívny a Ambiciózny

Ján

životopis - ambiciózna stredoškoláčka

Mária

životopis - Občan so ZPS

Barbora

Anna

životopis - Referentka obchodu , assistentka

Silvia

Daša

životopis - absolvent_verejná správa

Ivan

životopis - Ekológ, environmentalista, administratíva

Silvia

životopis - Administratívna pracovníčka s praxou

Jana

životopis - administratívna pracovníčka - všeobecná ekonomika

Eva

Nikoleta

životopis - enviro

Mária

životopis - Predavačka s praxou

Monika

životopis - kulturno-vychovna pracovnicka,obchodna zastupkyňa

Andrea

životopis - asistentka s rozhľadom

Beáta