práca, ponuky práce, profesia, kariéra

Úvod · Vstup pre firmy · Vstup pre uchádzačov

Ponuky práce (159) / Manažér obchodnej skupiny, finančný analytik

Manažér obchodnej skupiny, finančný analytik

Ing. Pavol Krajkovič - TRIPRESS

ID: 174

Miesto práce
Nitriansky kraj
Trnavský kraj
Bratislavský kraj
Banskobystrický kraj
pobočka v okresnom meste
Ponúkaný plat (brutto)
700 - 2500 EUR/mesiac
Termín nástupu
okamžite
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
31.05.2012
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
brigáda
živnosť
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Do našeho tímu hľadáme šikovných a zodpovedných ľudí na nasledovné pozície:

Obchodný zástupca - budovanie stabilnej klientely v oblasti privátneho bankovníctva
- poskytovanie maximálnej úrovne služieb v rámci všetkých aspektov privátneho bankovníctva
- zabezpečenie maximálnej popredajnej starostlivosti pre klienta privátneho bankovníctva.
Manažér - vedenie, organizovanie a coaching obchodných tímov, zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov
Personalista/ka - vykonávanie výberových pohovorov, zodpovednosť za príjimanie nových ľudí, nasadenie a vlastná aktivita pri budovaní tímu
Asistent/ka - pripravuje podklady na pracovné stretnutia, zaznamenáva ich priebeh, zabezpečuje potrebný servis
- poskytuje aktívnu podporu manažérom, špecialistom a konzultantom v rámci pôsobnosti danej skupiny
- je v intenzívnom kontakte s ostatnými činnosťami spoločnosti na lokálnej a nadnárodnej úrovni
- vykonáva administratívne a korešpondenčné práce,
- plní operatívne úlohy

Pre najlepších uchádzačov možnosť pracovať aj v rámci celej EU.

Zasielajte štruktúrovaný životopis emailom na personalne@cvfm.sk a do predmetu správy uveďte informáciu, v ktorom meste sa uchádzate o prácu. Následne budú naši personalisti kontaktovať vybraných uchádzačov a dohodnú si s Vami termín pohovoru, na základe ktorého si vyberieme vhodných kolegov pre naše pobočky.
Iné výhody
bez skúšobnej doby, zvýšenie príjmu už po 2 mesiacoch,
akreditované vzdelávanie, mladý dynamický kolektív,
zaujímavý sociálny program, pružná pracovná doba prispôsobená uchádzačovi,
kariéra, motivačné programy, inovatívny spôsob vedenia, zaujímavé pracovné cesty a dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
Pozícia je vhodnejšia pre
vek od 22 do 45 rokov
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - základy a Nemecký jazyk - mierne pokročilý
Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Vodičský preukaz
A, B
Pozícia vhodná pre absolventa
áno
Ďalšie požiadavky na kandidáta
- bezúhonnosť
- zodpovednosť
- samostatnosť a flexibilita
- zmysel pre tímovú prácu
- spoľahlivosť
- chuť pracovať na sebe
- kreativita
- korektnosť a lojalita
- cieľavedomosť

Firma pôsobí v oblasti ekonomického plánovania, spracovávania finančných a ekonomických analýz a v obchodnom a manažérskom vzdelávaní.
Dlhoročné pôsobenie firmy v celoeurópskom meradle dáva základ pre vytvorenie stabilných pracovných pozícií s možnosťou dynamického rastu.
Bankovníctvo, peňažníctvo
Forma spoločnosti
zamestnávateľ
Počet zamestnancov
20
Adresa a kontakt
Ing. Pavol Krajkovič
Kalinčiakovo 62
934 01 Levice

Kontaktná osoba: Ing. Pavol Krajkovič
Mobil: 0917/378 095
E-mail: personalne@cvfm.sk

Životopisy, ktoré vyhovujú pracovnej ponuke:

Vytvorte si u nás životopis aj vy a my vám nájdeme prácu. Vytvoriť životopis

životopis - Seriózne hľadám prácu

Lucia

životopis - Administratívna pracovníčka

Miroslava

životopis - Office manager, vsetko

Michaela

Juraj

životopis - čašníčka, chyžná, sekretárka, predavačka

Michaela

životopis - Životopis

Monika

životopis - pokladnik, kontrolor, adminstrativna pracovnicka

Eva

Renata

životopis - Práca na doma

Csilla

životopis - Administratíva

Anastázia

Helena

Gabriela

Mária

životopis - student politologie

Andrea

Lucia

životopis - Hľadanie práce.

Jana

Petra

Marta

Lenka

životopis - hľadám prácu

Eva

životopis -  Externý študent kulturológie, manažment kultúry a turizmu

Kristína

životopis - Sociálna pracovnička

Michaela

životopis - býv. manažér správy a výstavby nehnuteľností, hosp. správa,

František

Monika

Romama

Peter

životopis - Administratívna pracovníčka-20ročná prax

Blažena

Ľudmila

životopis - administratívna pracovníčka - účtovníčka

Iveta

Ružena

životopis - Lektor, doučovanie NJ

Patrik

Eva

životopis - Regionalny rozvoj - absolvent SPU Nitra

Oskar

Helena

Lenka

Henrieta

životopis - praca

Tatiana

životopis - Absolventka ekonomickej univerzity

Miroslava

Mária

životopis - verjený zdravotník, enviromentalista

Monika

životopis - absolvent Akadémie Policajného zboru

Lukáš

životopis - Vyučená Predavačka

Beáta

Veronika

Petra

Lucia

Lenka

životopis - personálno-mzdová referentka

Jarmila

životopis - Absolventka Vysokej školy

Eva

Rozália

kristína

Timea

Sandra

životopis - mladý pracovitý absolvent obchodnej akadémie-životopis

Lukáš

Vladimír

životopis - ŽIVOTOPIS

Barbora

Katarína

životopis - Človek akého potrebujete

Lenka

životopis - Ekonómka

Monika

Marek

životopis - Administratívna pracovníčka,predavačka

Jana

Zsolt

Alena

Darina

životopis - Administrativny pracovnik - absolvent Obchodnej Akademie

Tomas

životopis - Absolventka SOS Ekonomicka

Veronika

Martina

Roman

Bernadeta

Dalibor

Alica

Mária

životopis - 3.8

Oľga

Jana

životopis - Absolvent Fif UK

Barbora

životopis - Administratívny pracovník

Barbora

životopis - Administratíva 13 r.

Zuzana

Martin

Lucia

životopis - Absolventka obchodnej akadémia a študentka vysokej školy

Kristína

životopis - hladám prácu

Božena

Katarína

životopis - učiteľka  - 2.atestácia, 30 - ročná prax

Anna

Stela

Katarína

Katarína

životopis - Tomáš Bobik - perspektívny mladý človek

Tomáš

životopis - Studentka so statnicou z aj

Kamila

životopis - Životopis Koňárová Vladimíra

Vladimíra

Erika

Aneta

Michaela

životopis - Absolventka PFKU RK

Anna

životopis - Životopis- Petra Rožárová, ukončená Obchodná akademia s maturitou

Petra

životopis - Brigáda

Silvia

životopis - Tecnickoadministrativná pracovníčka - podnikanie v remeslách a službách

Silvia

životopis - Ja

Monika

životopis - Absolventka Obchodnej akadémie

Gabriela

životopis - absolvent. prax administrativny pracovnik polícia, ukoncene stred.vzdelanie odb.Obchod a podnikanie v cestovnom ruchu v zahranici

Dominika

Peter

životopis - Absolventka SŠ - Manažment regionálneho CR

Jana

životopis - Absolvent Akadémie Policajného zboru, odbor ochrana osôb a majetku

Peter

Igor

Michaela

životopis - Administratíva, učiteľ – absolvent Fif UK

Kitti

Dagmar

životopis - manažér- absolvent

Katarína

Miriama

Zuzana

erika

Emilia

životopis -  Opatrovatelka

Marta

životopis - Asistentka

Lucia

životopis - Administrativna pracovnicka - 15 rocna prax, BA

Michaela

Ivana

životopis - Absolventka SPŠE- odbor TIS

Mária

životopis - Financie, manažment, audit a účtovníctvo - všetko čo ma zaujíma

Dana

životopis - Obchod, Byvaly predajca Orange s 4 rocnou praxou

Pavol

Anna

životopis - Absolvent EUBA personalny manazment

Zuzana

životopis - administratívne práce,prax 5 rokov-vedúca ŠJ

Erika

životopis - Unit manažér

Michaela

Jozef

životopis - Kreatívny a Ambiciózny

Ján

životopis - ambiciózna stredoškoláčka

Mária

životopis - životopis EU

Stanislav

životopis - Občan so ZPS

Barbora

Anna

životopis - Referentka obchodu , assistentka

Silvia

životopis - absolvent_verejná správa

Ivan

životopis - administratívna pracovníčka - všeobecná ekonomika

Eva

Nikoleta

životopis - enviro

Mária

životopis - Predavačka s praxou

Monika

životopis - manažér -logistika

Daniel

Andrea

životopis - asistentka s rozhľadom

Beáta